Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pożegnanie Absolwentów w ZSZ w Słupcy

W piątek w Zespole Szkół Zawodowych w Słupcy odbyła się uroczystość pożegnania Absolwentów tamtejszego Liceum.

– Ważnym punktem uroczystości było wręczenie wyróżnień oraz nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i aktywny udział w życiu szkoły.

Najważniejsze wyróżnienie – Nagrodę Starosty Powiatu Słupeckiego dla „Najlepszego Absolwenta Roku” otrzymali: Julia Śliwczyńska z Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (średnia ocen 5,09) i Sebastian Kurzawa z Technikum (średnia ocen 4.83).

Następnie uhonorowani zostali Absolwenci klasy 5Tpa, którzy również otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem – Kacper Kapuścik i Marcin Woźniak. Rodzicom wyróżnionych zostały wręczone listy gratulacyjne.

Kolejnymi dyplomami i nagrodami wyróżnieni zostali: z Technikum: Eryk Połeć za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, Przemysław Kostyszyn, Bartosz Miżejewski, Wiktor Strzelczyk za aktywną pracę na rzecz szkoły, Michał Górecki za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, Filip Grabowski za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie, Anna Kujawa za aktywną pracę na rzecz klasy i szkoły, Wiktor Duszyński za dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie i aktywną pracę na rzecz szkoły, Michał Górecki dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, Filip Grabowski za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie, Arkadiusz Andryszak za aktywną pracę na rzecz szkoły.

Z Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych: Gabriel Wiśny za dobre wyniki i pracę na rzecz Samorządu Słuchaczy, Przemysław Medyński za dobre wyniki w nauce, Marietta Rajch i Klaudia Piwońska za pracę na rzecz Samorządu Słuchaczy – czytamy w informacji szkoły.

 

 

FOTO: ZSZ w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *