Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pożegnanie Lata w Zagórowie

W niedzielę w Zagórowie na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie zorganizowano festyn pod nazwą Pożegnanie Lata.

Wydarzenie poprzedziły Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Gminy Zagórów. Lokalne potrawy przyrządziły Gminne Koła Gospodyń Wiejskich (Imielno, Augustynów, Myszakówek, Łazińsk, Oleśnica, Trąbczyn, Skokum, Kopojno), Klubu Seniora, Stowarzyszenia „Łomowianki”, stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zagórowskiej i Grupy Motocyklowej „Gajory”, Na wydarzeniu obecni byli również pszczelarze z Koła Pszczelarzy Zagórów.

Zebrani mogli także podziwiać pokaz florystyki konkursowej zorganizowanej przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nie zabrakło również food trucków i darmowych dmuchańców.

Na scenie zaprezentowali się Orkiestra Reprezentacyjna Miasta Zagórów wraz z Mażoretkami, Koło Wokalne i Koło Taneczne MGOK Zagórów, Szymon Gośliński, Wiktor Bąk, Antoni Słowiński, Wojciech Kłakulak, zespół rockowy Kolorsi, Zespół Tańca Ludowego Sami Swoi ze Szkoły Kostaneckich, śpiewak operowy Nazar Tacyszyn z Ukrainy, Męski Kameralny Chór Quarta, Grupa Zagórów i Loving Life.

Wydarzenie zakończył koncert gwiazdy wieczoru Miłego Pana oraz zabawa z DJ-ami Majkiem, Romim i Chrisem.

 

 

FOTO: Piotr Łakomiak/MGOK Zagórów

2 odpowiedzi

  1. Taka impreza w niedzielę, gdzie ludzie muszą iść w poniedziałek do roboty to chory pomysł. Czemu organizatorzy o tym nie myślą, przecież nie tylko rolnicy mieszkają w gminie Zagórów, może warto też pomyśleć o reszcie społeczności. Ponoć najlepszy balet to miały VIPy w budynku a reszta mokła w deszczu i taplała się w błocie. A wybory coraz bliżej, widać , że na głosy z miasta włodarze nie liczą.
    P.S
    W Imielnie lepiej to zorganizowali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *