Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pożegnanie maturzystów w Ekonomiku

W piątek w Zespole Szkół Ekonomicznych miało miejsce pożegnanie tegorocznych absolwentów.

-Zakończenie roku dla maturzystów przypada tradycyjnie w ostatni piątek kwietnia, a więc dwa miesiące wcześniej niż pozostałych uczniów. Właśnie dzisiaj w szkołach średnich, dla których organem prowadzącym jest powiat słupecki, pożegnano absolwentów, którzy w maju zdawać będą egzamin dojrzałości.

Podczas uroczystości doceniono wyróżnieniami i nagrodami tych uczniów, którzy osiągali sukcesy m.in. w nauce, sporcie, wolontariacie, czy też swoją postawą i zaangażowaniem wnosili dodatkową wartość w życie społeczności szkolnej.

Dzisiejsze pożegnanie, pełne było emocji i ciepłych słów wyrażonych przez dyrektor Karolinę Rakowicz, która nie kryła wzruszenia żegnając się z uczniami. Ci natomiast, odwdzięczyli się pedagogom pokazem slajdów z intencjonalnie zmodyfikowanymi obrazami i sylwetkami swoich edukatorów pokazanymi w krzywym zwierciadle. Opatrzona dowcipnym komentarzem prezentacja, co rusz wzbudzała salwy śmiechu.

Element rozluźnienia przyda się abiturientom przed ruszającą już 4 maja maturą, podczas której kończący szkołę średnią podejdą do egzaminów pisemnych i ustnych-czytamy na stronie Starostwa.

 

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *