Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Poznańska, Kopernika i Warszawska najniebezpieczniejsze

Od początku roku aż do końca października na trzech słupeckich ulicach odnotowano największą liczbę zdarzeń drogowych w porównaniu z innymi drogami.

Chodzi o ulice Poznańską na której miało miejsce aż 20 zdarzeń drogowych. Nieco mniej bo 16 było na ulicy Kopernika, podobnie jak na Warszawskiej. Czwarte miejsce w tym zestawieniu zajmuje ulica Traugutta z 11 zdarzeniami.

W sumie na miejskich drogach policjanci interweniowali przy 161 zdarzeniach (148 kolizjach i 13 wypadkach). W całym 2018 roku były natomiast 154 kolizje i 12 wypadków.

Niestety w tym roku odnotowano również jeden wypadek śmiertelny.

FOTO: Archiwum


Najnowsze komentarze
  • Dobrym pomysłem by było postawić przed każdym przejściem dla pieszych, zwłaszcza na tych ulicach, sygnalizacja świetlna z czujkami. Jeżeli delikwent jedzie za szybko automatycznie światło zmienia się na czerwone i wymusza zatrzymanie pojazdu. Dodatkowo czuje, że jeżeli kierowca się nie zatrzyma robione jest zdjęcie i wystawiany jest mandat. Może to pomoże i uratuje komuś życie.

  • Na Poznańskiej 20 zdarzeń? Pod latarnią najciemniej.

  • A kiedy odpowiednie władze samorządowe rozwiążą problem Kopernika. Zrobiła się tutaj normalna obwodnica, pędzą tiry, ruch jak diabli, nikt nie przestrzega ograniczenia prędkości a Policji z fotoradarem najstarsi mieszkańcy nie pamiętają. Zróbcie coś Starosto, Burmistrzu!

  • Warszawska to tragedia, ludzie chodzą jak święte krowy, wiecznie stojąca laweta utrudnia widoczność przy wyjeżdzaniu z parkingu no i osoby parkujące centralnie przed pasami. Trzeba naprawdę coś z tym zrobić

Dodaj komentarz