Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Praca stoi- umowa z wykonawcą rozwiązana

Wójt gminy Słupca wypowiedziała umowę firmie wykonującej remont sali OSP w Wilcznej. Powodem były liczne niedociągnięcia na obecnym etapie prac oraz obawa przed nieukończeniem inwestycji w terminie.

Przetarg na wykonanie inwestycji pod nazwą „Adaptacja i rozbudowa remizy na świetlicę wiejską w miejscowości Wilczna” wygrała firma DHUR XL Arkadiusz Dąbrowski z Pleszewa, a więc ta sama, która wcześniej wykonywała remonty w Rozalinie i Woli Parcele. Już wtedy firma miała duże problemy z terminowością, przez co odbiór obu inwestycji znacznie się opóźnił. Tym razem takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, ponieważ rozbudowa remizy w Wilcznej dofinansowana jest ze środków zewnętrznych.

Grażyna Kazuś, wójt gminy Słupca

 

 

Wczoraj inspektorzy nadzoru odebrali plac budowy w Wilcznej. Następnym krokiem będzie rozpisanie nowego przetargu na dokończenie inwestycji. Czasu nie ma jednak wiele.

 

 

Inwestycja realizowana jest z dofinansowaniem w ramach działania Odnowa i rozwój wsi, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Poziom dofinansowania stanowi 80% kosztów kwalifikowanych.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *