Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pracowity dzień policjantów z naszego regionu

Na drogach Powiatu Słupeckiego oraz przy cmentarzach pracowało dziś wielu funkcjonariuszy policji, którzy czuwali nad bezpieczeństwem.

-Od wczesnych godzin porannych słupeccy policjanci pracują w okolicach lokalnych cmentarzy: kierują ruchem, nadzorują parkowanie, pomagają pieszym.

W okolicach nekropolii jest tłoczno i na jezdniach i na chodnikach. Apelujemy o zachowanie ostrożności i bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Uważajcie na siebie i bądźcie bezpieczna-czytamy na stornie słupeckiej policji.

Już wkrótce u nas podsumowanie działań policji na drogach.

 


Najnowsze komentarze
 • Biorąc pensję trzeba na nią zapracować rzecz normalna

 • Byli w pracy, mają płacone, więc nic nadzwyczajnego. Zawsze tak powinno być a nie tylko w krzakach z radarem potrafią stać i łapanki urządzać.. Oczekują policjanci szacunku od społeczeństwa to trzeba na niego zapracować.

  • Ty pewnie masz każde święto wolne, a jeśli już idziesz w święto lub niedziele do pracy to masz za to zapłacone razy 2 a oni świątek piątek czy niedziela i nie mają za to dodatkowej kasy….Ty sobie jesz karpia i pijesz barszczyk a oni w pracy i co? Znów za to nie mają zapłacone dodatkowo…a dzieci z żoną/mężem sami przy stole wigilijnym… Także zastanowów się… Bo wszędzie są czarne owce ale nie naznaczaj odrazu wszystkich policjantów/policjantem… Poświęcają wiele kosztem siebie i swoich rodzin… Ale tego już nikt nie widzi….

 • Najłatwiej hejtowac pod pseudonimem, co z tego , że to ich praca ? Może tez pasja ? Zeby chronić nasze miasto ? A może tak raz zastanowić się nad tym czy gdyby ich nie było czulibyśmy się bezpiecznie ? Nasze służby każdego dnia spisują się na medal , pracują dla nas żeby miasto było bezpieczne , zamiast hejtu może chociaż raz zwykłe dziękujemy ?

  • Najbardziej bezpiecznie czuję się gdy ich nie ma. Pasja? Chronić nasze miasto? Wyjdź z Matrixa.

   • Ciekawe ile mandatów wystawili przy tej pomocy 🤣🤣🤣

  • Wszyscy pracujemy i to ciężej jak mundurowi z Policji. To z naszych podatków utrzymujemy Policje z jej przywilejami, których w innych zawodach nie spotkasz. Więc kiedy dziękowałeś murarzom, piekarzom, kierowcom i innym ciężko pracującym za ich trud ??? Nasze służby spisują się na medal piszesz ??? Czy wtedy kiedy leją pałami protestujące kobiety też za to medal ??? Czy wtedy kiedy czają się na drogach jak tu komu wlepić mandat żeby wyrobić „normę” to tez medal ???
   Więc po prostu robili to za co im płacimy i nie ma powodu do szczególnych oklasków.,

 • Stali nie przy cmentarzach nie pomagali tylko stali na wylocie miast i wsi . Tam strzegli bezpieczeństwa . A na zwrócona uwagę ze tam się biją to powiedzieli ze są z drogówki . Żałosne szeryfy

Dodaj komentarz