Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pracownicy przedszkola nagrali film dla swoich podopiecznych

Specjalny prezent na Dzień Dziecka dla swoich podopiecznych przygotowali pracownicy przedszkola Miś Uszatek w Słupcy.

-Ostatni czas pandemii sprawił, że przedszkola funkcjonowały zdalnie, co w przypadku pracowników przedszkola było nie lada wyzwaniem i bardzo trudnym czasem.

Nauczyciel przedszkola to bardzo specyficzny zawód. Dlaczego? Każdy, kto ma małe dziecko wie, że bez bliskich relacji się nie obejdzie.

Nauczyciel w przedszkolu to nie tylko ten, który edukuje, ale przede wszystkim ten, który przytuli, otrze chusteczką zapłakane oczy. To ten, który musi zastąpić , przez parę godzin dnia, najbliższą dziecku osobę.

To sprawia, że tworzą się bardzo bliskie, serdeczne i ciepłe relacje między nim a dziećmi. W czasach kwarantanny przedszkolne dzieci, za szklanym ekranem, to dla nas sytuacja bardzo trudna.

 

 

Zespół jednak pracuje i cały czas stara się sprawić, by dzieci czuły się w swoich domach jak najlepiej.

Zbliża się wyjątkowy dzień w przedszkolu – Dzień Dziecka. Nasza załoga przygotowała prezent dla dzieci, który zapewne sprawi im wiele radości i może zainspiruje innych nauczycieli.

Przygotowaliśmy film pt. Stęskniona Myszka” (nauczycielka tęskni za przedszkolakami i rozpoczyna ich poszukiwania po przedszkolnych salach).

Scenariusz, reżyseria, teksty, scenografia, kamery i montaż są dziełem pracowników przedszkola- tłumaczą pomysłodawcy inicjatywy.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz