Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Prawie 850 000 zł trafiło na zbiórkę Tymka

Spora kwota zasiliła zbiórkę Tymka Kamińskiego, chorego na SMA, która ma na celu zakup leku potrzebnego do terapii genowej.

-Kochani. Dzisiaj zbiórka Tymka została powiększona o bardzo dużą kwotę – 846 206,82 zł. To wspaniała wiadomość, pomieszana ze łzami smutku. Pieniądze te pochodzą ze zbiórki Filipka Cholewy, który niespodziewanie odszedł, zostawiając po sobie ogromną pustkę.

Dziękujemy Rodzicom, Weronice i Adamowi, którzy w tak ciężkim dla siebie okresie znaleźli siłę, aby pomóc innym dzieciom. Dziękujemy całej Załoga Filipka kontra SMA , która tak dzielnie o niego walczyła. Kochani Rodzice Filipka. Nic nie będzie w stanie ukoić bólu, jaki Was spotkał. Wierzymy, że Wasz mały Aniołek czuwa nad Wami. Dziękujemy z głębi serca za ten gest i jesteśmy z Wami myślami.

 

 

Dnia 17.04 o godzinie 12:00 (Niedziela Wielkanocna) w Kościele pw. bł. Michała Kozala w Słupcy odbędzie się msza w intencji Filipka oraz jego rodziców.

Będziemy ogromnie wdzięczni za przybycie oraz modlitwę za Filipka. Dziękujemy.Rodzice Tymka- czytamy na stronie Tymek Kontra SMA.

Filipek, który również cierpiał na SMA pochodził ze Śląska. Dla niego również zbierano środki na wspomniany już lek. W sumie udało się zdobyć 8 500 000 zł. Niestety w grudniu chłopiec zmarł z powodu niezdiagnozowanego krwiaka w brzuchu. Jego rodzice postanowili, że środki zebrane na leczenie przeznaczą dla 10 dzieci z naszego kraju, które zbierają pieniądze na terapię genową.

 

„Błagamy żeby wszyscy, którzy mogą włączyli się w pomoc dla Tymka”

 

Wystartowała zbiórka dla Tymka Kamińskiego

 

Trwają licytacje dla Tymka Kamińskiego

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz