Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Premier spotkał się w Słupcy z samorządowcami

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacji dziś w Słupcy pojawił się premier, Mateusz Morawiecki.

-W siedzibie naszego starostwa trwa spotkanie Premiera Mateusz Morawiecki z samorządowcami kilkudziesięciu gmin i powiatów wielkopolski.

Gospodarzem spotkania jest Starosta Jacek Bartkowiak. Spotkanie ma formę dyskusji, radni, włodarze gmin i powiatów zadają pytania nurtujące i samorządy i mieszkańców.

W spotkaniu ponad politycznymi podziałami biorą udział minister Zbigniew Hoffmann, Michał Zieliński Wojewoda Wielkopolski oraz posłowie Witold Czarnecki i Ryszard Bartosik-informowało Starostwo Powiatowe.

 

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowsze komentarze
 • Etatyzm w rozkwicie…

 • spotkanie zamknięte, żeby tylko przypadkiem nikt nie zadał jakiegoś niewygodnego pytania

 • Kto dostarczył wazelinę

 • Żałosne typy

 • A Agrounii nie wpuścili na spotkanie, łachudry…

 • Az mi nos pinokia z monitora wystaje ! Patologia a nie premier !

  • Nos pinokia idealnie pasuje do Tuska… Który kłamie z premedytacją,opowiadajac brednie zaprzeczające jego wczesniejszym wypowiedzią. Po.. ncy uparli się i tak mówią o Premierze Morawieckim który przedstawia założenia i program Rzadu a to co nie udaje się niestety zrealizować uważają za kłamstwo z jego strony. To jest dopiero hipokryzja. PO. ncy w kampanii obiecali różne roznosci i nic z tego nie realizowali. Wówczas nikt ich z tego nie rozliczał… Pytam się gdzie były wtedy te tzw „wolne media” zresztą jak swój mógł rozliczać swego..

   • Widzę za duża dawka TVP poszła. Myśl tak dalej a te twoje 500+ to będzie jedyny dochód jaki masz.
    Jedyne założenia rządu PiSowskiego to utrzymanie swoich przy władzy a przede wszystkim grubej kasie której w życiu nie zarobiliby w prywatnych firmach. To jest najprawdziwsza prawda.

    • Rydzyk skąd ty się wzioles… A wszyscy poprzednicy tego rządu to inaczej robili??? Różnica jest taka że Ci teraz nie zapominają o ludziach a nie jak tamci Robta co chceta.. My jesteśmy tylko administratorami.

 • Zastanawiam się ile można lac wodę ?! Słupca i gmina się wyludnia zostają sami emeryci , brak inwestycji a ci kółko wzajemnej adoracji 🤮🤮🤮

 • Ludzie przestancie już wreszcie mówić i pisać o tym 500+na zachodzie z którym tak się bardzo utożsamiacie takie świadczenia istnieją od dawna a Wy tu ciągle pieprzycie o jakimś rozdawnictwie i przekupstwie elektoratu Co my mamy ciągle być gorsi od tamtych, naszym dzieciom się to nie należy????? Miało być tak jak dawniej rodzinne ochłapy kilkadziesiąt złotych na dziecko??? Słychać jak „debile” powtarzają ze 500+odbiera patologia, nieroby… Jakoś nie widzę żeby wokół mnie pobierali to świdczenie a rodzice nie pracowali.

  • Szanowny Panie Ziomek , nie „debile ” a ludzie , którzy potrafią kojarzyć i analizować fakty.
   Bo jeżeli w rzeczywistości jest tak, jak Pan to przedstawia , to wystarczyłoby na tą kwotę zrobić odpis od podatku , lub składki zdrowotnej , albo od składek na ubezpieczenia społeczne , wtedy nikt nie będzie miał powodów aby powiedzieć , że beneficjentem 500 + jest patologia . Umieszczanie obraźliwych komentarzy nie świadczy najlepiej o ich autorze , ale oczywiście nie jest czynem zabronionym.
   Jest prosta zasada : „żeby dać , trzeba mieć „, Fundamentalne pytanie : stać nas na tak szeroką politykę socjalną jak 500 + ?
   Czy nie ma innych priorytetów , jak chociażby ochrona zdrowia ? Czy jakiekolwiek dziecko , gdyby je spotkała rodzinna tragedia ( z powodu niewydolnego systemu ochrony zdrowia ) , zdecydowałoby się powiedzieć
   ” Polacy , nic się nie stało , ważne , że 500 + się miało „. Dyskurs ” nam się należy ” na pewno nie jest najlepszym patentem na rozwiązanie dzisiejszych problemów naszego społeczeństwa.

 • Tak czy inaczej nikt nie na prawa mówić że beneficjentami 500+ jest patologia. A takich co tak szczekają zawsze będę nazywał „debilami” te pieniądze wypracowane są przez społeczeństwo i jemu się należy. Nawet jeżeli jakiś mały procent nierobów to wykorzystuje to nie można uogólniać. Te Pana argumenty to niestety nic innego jak powielanie wyświechtanych banałów totalniakow.

Dodaj komentarz