Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Problemy z parkowaniem na Wojska Polskiego. Radny chce zakazu.

Ustanowienia zakazu parkowania na ulicy Wojska Polskiego w Słupcy chce radny, Marcin Pietrzykowski.

– Ulica Wojska Polskiego znajduje się w bliskiej odległości od Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy. Młodzież przyjeżdżająca do szkoły regularnie parkuje swoje auta wzdłuż ulicy, częściowo na chodniku.

Stan ten powoduje, iż występują problemy z płynnym poruszaniem się innych pojazdów po ulicy. Mieszkańcy ulicy mają ograniczoną możliwość użytkowania pasa drogowego, zarówno w części ulicznej i chodnikowej.

Występują problemy z utrzymaniem porządku czystości przez mieszkańców w części chodnikowej, ponadto mają ograniczone warunki wyjazdu z posesji na ulicę koszy w trakcie wywozu śmieci. Wnoszę o zamontowanie maku B- 36 „zakaz zatrzymywania” z dopiskiem nie dotyczy mieszkańców – czytamy w interpelacji radnego.

Podobną interpelację radny składał już w 2021 roku. Pisaliśmy o tym TUTAJ.Co myślicie o tym pomyśle?

 

Co z parkowaniem na Wojska Polskiego?

2 odpowiedzi

  1. Na ulicy Jeziornej i Krzywej od strony ZSE jest tak samo. Pozastawiane są cale chodniki. Młodzież wyrzuca śmieci na chodniki mieszkańcom, którzy mają już dosyć tej sytuacji i proszą o zakazy parkowania aut przy tych ulicach. Jest cały parking przy cmentarzu, tam niech parkują auta. Jest teren za Szkołą Specjalną, to tam utworzyć parking. Powiat lokalizował instytucje, nie zapewniając miejsc parkingowych.

  2. Tak Jest problem z poruszaniem się po ulicy i na chodnikach… Ale ten sam problem jest na ulicy Krzywej i Jeziornej I na tych dwóch ulicach też powinien pojawić się ten znak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *