Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Problemy z parkowaniem w dni targowe na Ratajczaka

To jest bezmyślność, stawanie między blokami, a za bezmyślność się płaci- mówił podczas miejskiej komisji radny Maciej Graczyk.

Chodzi o problem z parkowaniem w dni targowe na ulicy Ratajczaka. Jak tłumaczył radny niektórzy z kierowców stają w taki sposób, że uniemożliwiają wyjazd z posesji ich mieszkańcom.

Graczyk miał tez zastrzeżenia do policji, że ta nie każe źle parkujących osób.

 

 

FOTO: Archiwum


Najnowsze komentarze
  • Panie Graczyk głównym problemem nie tylko w Słupcy ale i generalnie w całej Polsce jest brak miejsc do parkowania. Zła infrastruktura, gdzie deweloperzy budują na siłę blok przy bloku i nie zabezpieczają miejsc parkingowych. Tutaj ta sprawa akurat nie dotyczy bo to bloki z lat 60-70 i 80 tych, gdzie nikt się nie spodziewał, że będzie tyle samochodów. Z drugiej strony ma pan racje, że jeśli już ktoś zastawi wjazd to absolutnie powinien być co najmniej pouczony o ile nie ukarany. Ludzie chcą zostawiać pieniądze polskim rolnikom i sprzedawcom, więc Burmistrz i Starosta powinni pomyśleć o zwiększeniu miejsc parkingowych w okolicy targowiska.

    • ..niestety ma Pan rację…każda gnida myśl tylko o sobie a najchętniej to wjechali by na targowisko…utrudnianie życia mieszkańca Ratajczaka to norma bo Kto tam nie mieszka tego nie odczuwa… zwrócenie uwagi cymbałów który zastawił wyjazd/wjazd to obraza majestatu…. Nie wiem jak by zachowały się instytucje prawne jak bym wyjeżdżając staranował takiego ciula…

    • W ktorym dokladnie miejscu widzialbys te miejsca parkingowe? Czy burmistrz i starosta mają rozciagnac ulice niczym gumę w gaciach?

  • Zakazać ludziom parkowania w koło targowiska Targowisko upadnie a markety i powstająca Galeria będzie miała parking dla klientów Czyż nie o to czasem chodzi Pan Graczyk myśli przyszłościowo

    • Panie /Pani nie ruszajcie p.Graczyka jestem tylko ciekaw jak byście reagowali mieszkając przy tej ulicy…każdy mądry i cwany jeśli to go nie dotyczy….

Dodaj komentarz