Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Profilaktyka podczas Mini Dni Strzałkowa

Policjanci z Komendy Powiatowej policji w Słupcy podczas mini Dni Strzałkowa zabezpieczali rajd rowerowy i przypominali o bezpiecznych zachowaniach na drogach, znakowali rowery oraz promowali akcję” Kreci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

17 lipca br. w godz. 9.00-13.00 na placu przy hali sportowej na ulicy Górnej w Strzałkowie funkcjonariusze prowadzili znakowanie rowerów w ramach e-usługi Wielkopolski Bezpieczny Rower – WIBEROO. Znakowanie jest dodatkowym zabezpieczeniem przed utratą jednośladu, rejestracja pojazdu odbywa się w systemie o zasięgu wojewódzkim. Oznakowanie roweru i dokonanie rejestracji konta w serwisie jest bezpłatne.

Słupecka komenda policji zaprasza na kolejne znakowania rowerów, które odbędą się: 7 sierpnia w Kosewie na przystani HORM w ramach festynu, wstępnie w godz 10.00-14.00, 13 sierpnia w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Słupcy ul. Poznańska 13 w godz. 09:00 – 13:00 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu 47 77 38 229 17 sierpnie br. w godz. 9.00-13.00 na placu przy GOKiS w Strzałkowie.

W ramach profilaktyki społecznej funkcjonariusze przypomnieli uczestnikom rajdu rowerowego podstawowe zasady poruszania się po drogach przez rowerzystów i pieszych, a wśród osób obecnych na Dniach Strzałkowa propagowali założenia akcji ” Kreci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz