Ważny komunikat wydał w piątek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy.
– Słoneczna pogoda sprzyja spacerom na promenadzie. W ramach przygotowania do sezonu letniego przeprowadzono czyszczenie i impregnację pomostów oraz małej infrastruktury. Obecnie prowadzone są działania w basenie kąpielowym.
Prosimy o nie wchodzenie do basenu ponieważ woda nie spełnia jeszcze wymaganych parametrów – czytamy na stornie placówki.
FOTO: MOSiR Słupca






4 odpowiedzi
Żaden pomost nie był impregnowany woda w basenie z tamtego roku okrągłe pomosty i pozostałe nie działa oświetlenie chwasty i śmieci
Ja osobiście mieszkam naprzeciw hotelu widziałem że ogarniali i czyścili deski w tym impregnowali , także nie gadaj jak nie wiesz. A oświetlenie nie działa to fakt
Jesteśmy Społeczeństwem Narzekalskich.
jak śmiecicie to są śmieci XD