Proszą o niekorzystanie z basenu nad jeziorem

Ważny komunikat wydał w piątek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy.

– Słoneczna pogoda sprzyja spacerom na promenadzie. W ramach przygotowania do sezonu letniego przeprowadzono czyszczenie i impregnację pomostów oraz małej infrastruktury. Obecnie prowadzone są działania w basenie kąpielowym.

Prosimy o nie wchodzenie do basenu ponieważ woda nie spełnia jeszcze wymaganych parametrów – czytamy na stornie placówki.

 

FOTO: MOSiR Słupca

4 odpowiedzi

  1. Żaden pomost nie był impregnowany woda w basenie z tamtego roku okrągłe pomosty i pozostałe nie działa oświetlenie chwasty i śmieci

  2. Ja osobiście mieszkam naprzeciw hotelu widziałem że ogarniali i czyścili deski w tym impregnowali , także nie gadaj jak nie wiesz. A oświetlenie nie działa to fakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *