Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Protestowali przeciwko przymusowym szczepieniom

W miniony weekend  w Warszawie miał miejsce protest przeciwko przymusowi szczepień. Nie zabrakło na nim mieszkańców naszego miasta. 

Na proteście zjawiło się około 10 tysięcy ludzi. Były całe rodziny,dzieci, a nawet niemowlaki. – Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych – mówili organizatorzy protestu.

Podkreślali również,  że szczepienia w większości państw są dobrowolne, a rodzice mają wybór czy, czym i kiedy zaszczepić dziecko.

-Największe media w tym kraju, Polsat, TVN, TVP przemilczały ten temat. W ogóle nie pokazali ludzi, którzy ze swoimi dziećmi przeżywają tragedię- mówi Dominik Małysz, mieszkaniec Słupcy, uczestnik protestu.

 


Najnowsze komentarze
 • bo zamiast szczepić masz iść po ziółka do Małysza…

  • Nie, no pewnie szczepcie się :-) dla mnie lepiej przynajmniej nastąpi selekcja naturalna…. :-)

   • aleś Ty mało …, tłumaczę selekcja naturalna – z definicji np. gdy zejdziesz na jedną z chorób na które nie chcesz się szczepić tj. gruźlica, krztusiec, odra itd. TO JEST SELEKCJA NATURALNA!!! Radzę odstawić zioło ;-)

    • Gruźlica ? chłopie, tylko 3 kraje na świecie szczepią “przeciwko” gruźlicy, w tym zacofana Polska. Zgadnij w których krajach zachorowalnośc jest największa ?
     Odpowiem Ci bo zdaje się, że jestes zbyt poszczepiony by to wiedzieć: właśnie w tych trzech krajach. Inne kraje dawno doszły do wniosku, że to wskutek szczepień; że nie tylko nie chronią przed chorobą lecz wręcz ją powodują.
     A na temat odry się wogóle nie wypowiadaj bo pisaniem o “zchodzeniu” z powodu odry dowodzisz jak tępy jesteś w tej materii.

 • Brawo Twoja Słupca.pl ! Media udają , że nie ma problemu. Wciąż serwują nam tematy zastępcze. Liczba 10 000 mówi sama za siebie! 85% osób biorących udział w marszu to ludzie, którzy na własnej skórze doświadczyli nieporządanych odczynó poszczepiennych. Czemu w Polsce nie istnieje system rejestrowania NOP? Dlaczego nie istnieje system odszkodowań dla rodzindotkniętych NOP? Dlaczego w Polsce szczepi siędzieci szczepionkąwycofaną w Niemczech 18 lat temu? Dlaczego Polska traktowana jest jak przymusowa utylizatornia takiego badzirewia? Inne kraje mają dobrowolność, nas zmuszają! Ludzie obudźcie się!

 • te 10 tys to obliczone sposobem PO-KOD-wskim ?!

 • Wszystkich przeciwników szczepień należałoby wystrzelić w kosmos!

  • Ciebie w roli kapitana

Dodaj komentarz