Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Przed nami start olimpijski, który jest spełnieniem marzeń każdego sportowca”

Już niewiele dzieli strażaków z OSP Lądek od kolejnego startu na Olimpiadzie Pożarniczej.

-Spotykało nas zaszczytne wyróżnienie, tym większe, że prócz przywileju niosło również ciężkie obowiązki. Za nami okres, wymagający samozaparcia wielkiego zaangażowania, sumienności i rzetelnego oddania sprawie. Przed nami start olimpijski, który jest spełnieniem marzeń każdego sportowca.

Naszej jednostce to marzenie udaje się spełnić już po raz dziewiąty. W Słowenii kontynuujemy tradycję. Ogromnie cieszymy się, że możemy dzielić się dobrą energią z polską reprezentacją i uczestniczyć wraz z nią podczas tej wspaniałej imprezy sportowej.

 

 

Wierzymy, że dzięki naszej determinacji i zaangażowaniu Urzędu Gminy w Lądku, Starostwa Powiatowego, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz ZOSP RP i PSP, będziemy mieli okazję zdobyć nie tylko sportowe trofea, ale również dostarczyć kibicom wspaniałych sportowych emocji i powodów do dumy- czytamy na stronie OSP Lądek.

Starty zaplanowano na  sobotę od godziny 9:00.  Właśnie wtedy wystartują panowie z OSP Lądek, a o godzinie 10:15 panie.  Dokładny harmonogram i link do transmisji znajdziecie TUTAJ.

 

FOTO: Jerzy Orchowski


Brak komentarzy

Dodaj komentarz