Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Przede wszystkim dobra zabawa

Śpiew, taniec i mnóstwo dobrej zabawy, a wszystko w wykonaniu najmłodszych artystów. Tak wyglądał XVI Przegląd Twórczości Artystycznej Przedszkoli organizowany przez Przedszkole nr 2 Miś w Słupcy.

Przegląd to okazja do wspólnego spotkania dzieci i nauczycieli ze wszystkich słupeckich placówek, a został on zapoczątkowany przez przedszkole nr 2 Miś. Każdy z zaproszonych gości ma za zadanie przygotować krótki program artystyczny, który prezentuje na scenie Miejskiego Domu Kultury przed swoimi rówieśnikami. Występy nie mają określonej tematyki, choć zbieg okoliczności sprawił, że dzisiejszy festiwal poświęcony był głównie nadejściu wiosny. Oprócz zabawy na scenie, także publika żywo reagowała na poczynania swoich kolegów i koleżanek. Dodatkowo zebranych zabawiał Krystian Bartczak, który zachęcał do wspólnego śpiewu i tańca. Najmłodsi nie kryli swojego zadowolenia.

Eryk Dobrochowski z przedszkola nr 2 Miś

 

 

W wyjątkowym klimacie kolejny Przegląd Twórczości Artystycznej Przedszkoli przeszedł do historii. Wszystkim występującym wręczono upominki. Po zakończeniu imprezy rozmawialiśmy z Urszulą Michlicką dyrektor Przedszkola nr 2 Miś.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *