Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Przedszkolaki na olimpiadzie

Pierwsza Gminna Olimpiada Przedszkoli w Strzałkowie za nami. W rywalizacji udział wzięło czterdzieścioro dzieci z całej gminy.

Organizatorem imprezy było Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie. Placówka do zabawy zaprosiła również Przedszkole Kubuś Puchatek ze Strzałkowa oraz jego filie w Wólce i Młodziejewicach. Wszyscy z chęcią odpowiedzieli na tę inicjatywę.

Marta Imbiorowicz, nauczycielka w niepublicznym przedszkolu

 

 

W ramach olimpiady, dzieci miały do pokonania różnego rodzaju zadania. Najlepiej poradziły sobie z nimi przedszkolaki z Młodziejewic. Drugie miejsce zajęła Wólka, a trzecie Niepubliczne Przedszkole ze Strzałkowa. Nie rywalizacja była jednak tego dnia najważniejsza, a dobra zabawa. Tej nie brakowało ani na parkiecie, ani na trybunach, gdzie pozostałe dzieci dopingowały swoje drużyny. Na zakończenie wszyscy obejrzeli pokaz gimnastyki akrobatycznej.

Dyrekcja i pracownicy Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji olimpiady oraz dzieciom, które wzięły w niej udział.

Fot: Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz