Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Przedszkole Miś swojemu miastu

„Słupca moje miasto” – pod tym hasłem w w Przedszkolu Miś odbył się quiz inaugurujący działania przedszkola w ramach 730 rocznicy lokacji miasta.

Konkurs wiedzy o Słupcy skierowany był dla najstarszej grupy przedszkolnej. Zabawa rozpoczęła się uroczystym przywitaniem przybyłych gości oraz samych przedszkolaków przez dyrektor Urszulę Michlicką.

Obecny tego dnia w przedszkolu Inspektor do Spraw Oświaty Mariusz Król przyglądał się bacznie zmaganiom przedszkolaków, gdyż pełnił ważną funkcję – był członkiem jury. Dzieci otrzymały do rozwiązania różne zadania, m.in: krzyżówki o haśle „Słupca”, bingo z budynkami znajdującymi się w Słupcy oraz wieloma innymi zadaniami związanymi ze Słupcą.

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali dużą znajomością i wiedzę na temat swojej „małej ojczyzny”, świetnie poradzili sobie z rozwiązywaniem powierzonych im zadań, otrzymali z tej okazji pamiątkowe medale.

-Dziękujemy serdecznie nauczycielom za przygotowanie tak wspaniałego quizu promującego nasze miasto- podsumowuje dyrekcja placówki.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz