Przedszkole w gimnazjum dopiero za rok 

W czasie została odsunięta inwestycja związana z przeniesieniem Przedszkola nr 1 w Słupcy. 

Miasto posiada już projekt adaptacji budynku po byłym gimnazjum na ten cel. -Właściwe prace zostaną tam przeprowadzone, tak stwierdziliśmy po ukończeniu edukacji przez wszystkie dzieci z oddziałów gimnazjalnych, ponieważ prowadzenie ich w terminie wcześniejszym naruszyłoby płynność procesu edukacyjnego na co nie ma zgody także nadzoru pedagogicznego- mówił burmistrz Michał Pyrzyk.

Właśnie dlatego władze postanowiły odłożyć tą inwestycję na przyszły rok.

Jedna odpowiedź

  1. Naprawdę, w przyszłym roku szkolnym do budynku gimnazjum będzie chodził tylko jeden rocznik, czyli kilka klas. Dla mnie to raczej wątpliwe. Koszty utrzymania budynku będą zbyt wysokie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *