Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Przegrali wygrany mecz

W ostatnim meczu tegorocznych rozgrywek Konińskiej Klasy Okręgowej Hetman Orchowo uległ Warcie Eremicie Dobrów 2:4 mimo, że prowadził już dwiema bramkami.

Tym razem orchowianie przystąpili do meczu w optymalnym składzie. Już od początku na boisku przeważali gospodarze a to dawało im kolejne okazje bramkowe. Najpierw niecelnie uderzał Bartłomiej Kryszak, a zaraz potem główką piłki nie sięgnął Szymon Rezulak. Wreszcie w 30 minucie indywidualną akcję w polu karnym na gola dla Orchowa zamienił Waldemar Skwira. Chwilę później po rozegranym rzucie wolnym orchowianie nie trafili w bramkę, a przy kolejnym stałym fragmencie gry piłkę nad poprzeczką przeniósł Ireneusz Waliszewski. Goście jedynie raz skontrowali rywali, jednak swojej akcji również nie zdołali wykończyć. Na początku drugiej połowy wynik efektownym lobem nad bramkarzem podwyższył Bartłomiej Kryszak i wydawało się, że kolejnego gole dla gospodarzy są jedynie kwestią czasu. Niefrasobliwość w obronie sprawiła jednak, że w 56 minucie po rzucie rożnym zrobiło się 2:1. Z kolei w 62 minucie błąd komunikacji bramkarza Kamila Stańczaka z jednym ze swoich obrońców spowodował niepewną interwencję, którą wykorzystali gracze Warty trafiając Warta wyrównała na 2:2. W międzyczasie zawodnicy Roberta Czerniaka nie wykorzystali jeszcze kilku stuprocentowych sytuacji bramkowych, a w 86 minucie meczu goście wykorzystując zamieszanie w ich szesnastce zdolali wyjść na prowadzenie. Kiedy Hetman postawiał wszystko na jedną kartę rywale po składnej kontrze ustalili wynik spotkania na 2:4.

Hetman Orchowo-Warta Eremita Dobrów 2:4 (1:0)