Close this search box.
Szukaj

Przegrana na własne życzenie

Porażki 2:1 w wyjazdowym meczu w Raocie doznali seniorzy SKP Słupca

Mimo, że słupczanie prowadzili po bramce Dariusza Gromanowskiego z 63 minuty, przewagi nie utrzymali do końca.

-Przed tygodniem w ostatnich minutach meczu nie wykorzystujemy rzutu karnego i nie wygrywamy meczu a dziś także w końcówce tracimy dwie bramki i przegrywamy spotkanie.

Ciężko jest poskładać myśli, bo takie mecze jak dzisiejszy zupełnie demotywują. Prowadząc gre, mając przewagę jednej bramki oraz świadomość, że zespół z Racotu będzie walczył do ostatniego gwizdka w 85 minucie angażujemy się za bardzo w ofensywę i pozwalamy skontrować tracąc bramkę na 1:1.

Chwile później zostajemy w sposób łatwy ograni we własnym polu karnym i przegrywamy mecz. Zabrakło koncentracji, odpowiedzialności i determinacji w ostatnich 5 minutach- mówi trener Wojciech Henke.

19 maja SKP zagra u siebie z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.