Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Przekazali wozy dla OSP Wilczna i OSP Bielsko

Dziś na placu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilcznej odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przekazania samochodu ratowniczo – gaśniczego jednostce OSP Wilczna oraz samochodu operacyjnego jednostce OSP Bielsko.

Po złożeniu meldunku o gotowości do rozpoczęcia uroczystej zbiórki przez dowódcę uroczystości mł. bryg. Mariusza Pawelę, komendant powiatowy PSP w Słupcy mł. bryg. Zbigniew Rzemyszkiewicz przywitał zaproszonych gości i wygłosił okolicznościowe przemówienie.

W trakcie trwania uroczystości zaproszeni goście w swoich wystąpieniach wyrażali słowa uznania dla druhów OSP za służbę na rzecz drugiego człowieka. Komendant powiatowy jako poprzedni użytkownik zapewnił, że auta były odpowiednio konserwowane i z pewnością posłużą jeszcze długo aby pomagać w niesieniu pomocy lokalnej społeczności.

Przekazał również stosowne życzenia i podziękowania za służbę dla druhów w imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego nadbryg. Dariusza Matczaka.

Jednostkom OSP Wilczna i OSP Bielsko gratulujemy i jesteśmy przekonani, że przekazane samochody z pewnością przyczynią się do podniesienia ich gotowości bojowej.

 

TEKST/FOTO: mł. bryg. Mariusz Pawela/Twoja Słupca.pl/ kpt. Jerzy Orchowski


Brak komentarzy

Dodaj komentarz