Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Przewyższaliśmy gospodarzy pod każdym względem (…)”

Wysoko, bo 7:0 Vitcovię Witkowo na jej terenie pokonał Polanin Strzałkowo.

Wynik spotkania już w 4 minucie otworzył Michał Walerczyk.  W 13 było 0:2 po trafieniu Jakuba Ciesielskiego, a w 17, 0:3 po bramce Igora Zielińskiego.

Do przerwy strzałkowianie trafiali do siatki rywali jeszcze dwukrotnie. Na listę strzelców wpisali się Radosław Trybuła i Aleksander Stawski. Po zmianie stron hat-tricka skompletował Zieliński, a cały mecz Polanin wygrał 7:0.

-Meczem z Vitcovią rozpoczęliśmy serie meczów o 6 punktów z przeciwnikami znajdującymi się blisko nas w tabeli. Dzisiejsze spotkanie od pierwszych minut bardzo dobrze się dla nas ułożyło, gdyż po bramce Michała Walerczyka wyszliśmy na prowadzenie już w 4 minucie.

Przeciwnik nie dysponował zbyt wieloma argumentami by zagrozić naszej bramce. Właściwie przez cały mecz rozsądnie prowadziliśmy grę dokumentując nasza przewagę kolejnymi trafieniami.

Przewyższaliśmy gospodarzy pod każdym względem dlatego odnieśliśmy zasłużone, wysokie zwycięstwo- podsumowuje trener, Wojciech Henke. 22 maja strzałkowianie zmierzą się u siebie z Orkanem Konarzewo.

Z kolei Czarni Ostrowite przegrali u siebie z Orłem Grzegorzew 1:2. 22 maja na wyjeździe zagrają z CKS Zbiersk.

 

FOTO: Archiwum


Brak komentarzy

Dodaj komentarz