Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Przez cały rajd wyglądaliśmy jak z innej bajki (…)”

W nietypowych dla siebie zawodach wzięli udział zawodnicy Kamena Rally Team.

-Ostatni, ale za to wyjątkowy rajd za nami. Gdy układaliśmy kalendarz startów przed sezonem, nikt nie przypuszczał, że wystartujemy naszą rajdówka w rajdzie płaskim i to w tym najbardziej wyjątkowym -Rajdzie Barbórka.

Mieliśmy tylko chwilę na przygotowanie pojazdu do startu, zmieniliśmy opony na zupełnie inne, dużo mniejsze i bardziej przyczepne oraz dostosowaliśmy zawieszenie. Sam rajd składał się z dwóch dni: Pierwszy startował po zmroku ulicami miasta, w tym wjazd na dach marketu, gdzie była ustawiona beczka.

Drugiego dnia mieliśmy dwukrotnie start na torze Słomczyn, kolejnie dwukrotnie tor na Służewcu i kończyliśmy startem równoległym dwóch pojazdów na torze autodrom Bemowo.

Przez cały rajd wyglądaliśmy jak z innej bajki wśród topowych samochodów. Ostatecznie w generalce zajęliśmy 39 miejsce na ponad 100 zgłoszonych zespołów. W tym najwięcej kar za potracenie opon.

Na ostatnim odcinku uszkodziliśmy nieco pojazd i nie mieliśmy możliwości startu na ostatnim odcinku, czyli kryterium Karowa. Mamy nadzieję, że nasze przejazdy były efektowne i się Wam podobały taki był pomysł na ten wyjątkowy rajd- czytamy na stronie zespołu.

 

 

FOTO: Kamena Rally Team


Brak komentarzy

Dodaj komentarz