Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Puchar Mycy dla Akademii Futbolu

Akademia Futbolu 92 zwycięzcą tegorocznego Nocnego Turnieju Pamięci Dariusza Ratajczaka w Słupcy. Rozstrzygnięcie przyniosły dopiero rzuty karne.

W turnieju udział wzięło 19 drużyn, a mecze rozgrywane były w sześciu grupach na dwóch słupeckich Orlikach.

W finale naprzeciwko siebie stanęły Akademia Futbolu 92 i Firma Szmidt i Syn. Po regulaminowym czasie gry był remis 2:2. W karnych lepsi okazali się zawodnicy Akademii i to oni wygrali cały turniej. W meczu o trzecie miejsce Jóźwiak pewnie pokonał DHL Września 6:0.

Tegoroczny turniej był wyjątkowy. W jego trakcie zbierane były pieniądze na leczenie małej Julki Borowiec. Chętnych do wsparcia tej inicjatywy było bardzo wielu.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia imprezy, a w szczególności sponsorom, którymi byli: Urząd Miasta w Słupcy, Starostwo Powiatowe w Słupcy, Urząd Gminy Słupca, MOSiR, SKP Słupca, UKS Kopernik, Gabinet Kosmetyczny Madgalena Rakowicz, Santander Bank, Selcom Słupca, Konspol Bis Słupca, Pizzeria K2, Tomasz Kuchowicz, Euro Bank i Play Natalia Smarzyńska, Salon Fryzjerski Volume Efect Moda Club Inako, Fit Fun Club oraz Oshee Karol Grzywiński.

FOTO: Akademia Futbolu 92

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz