Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Puchar nie dla SKP

W 1/4 Finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim odpadli seniorzy SKP Słupca. Lepsza okazała się Polonia Środa Wielkopolska, która pokonała nasz zespół 0:3.

Spotkanie było okazją do debiutu na ławce nowego trenera, Macieja Rozmarynowskiego. Słupczanie nie wyszli na nie w swoim najmocniejszym składzie mając na uwadze ważny ligowy mecz, jaki rozegrają w sobotę.

Od początku rywale ruszyli do wysokiego pressingu, który sprawiał gospodarzom sporo problemów.W defensywie SKP radził sobie jednak dobrze i skutecznie przez długi czas bronił się przed stratą bramki. Kilkukrotnie przeciwników dobrymi interwencjami zatrzymał Maciej Przygoda. Polonia szybko operowała piłką, skutecznie rozciągała grę na skrzydła skąd szukała kolejnych dośrodkowań.

 

 

Słupczanie mieli problem z dłuższym utrzymaniem się przy futbolówce. Swoich okazji szukali w kontratakach, które trzeba przyznać były bardzo konkretne. Dwukrotnie po szybkich akcjach i strzałach kolejno Igora Sarnowskiego w 37 minucie i Kacpra Kajdana w 40 piłka minimalnie minęła słupek bramki rywali.Niestety zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej w końcu udokumentowali swoją przewagę i po składnej akcji objęli prowadzenie w 42 minucie po trafieniu Kozłowskiego.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie mimo roszad personalnych w obu zespołach. Goście do siatki trafiali jeszcze dwukrotnie za sprawą Jędrzeja Drame i ostatecznie wygrali 0:3. W sobotę w ligowym meczu na wyjeździe SKP zagra z Koroną Piaski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *