Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Punkty stracone w ostatnich sekundach

Mieszane uczucia po swoich weekendowych meczach w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej i A-klasy mają piłkarze drużyn z powiatu słupeckiego.

Najlepsze nastroje panują w Zagórowie i Ostrowitem. W okręgówce ZKS pokonał Orła Grzegorzew 4:2, a wszystkie gole w tym spotkaniu dla gospodarzy zdobył Wiktor Graczyk. Zwycięstwo powinno być jeszcze wyższe, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Michalak, a po uderzeniu Marcina Kaczorowskiego piłka trafiła w poprzeczkę Z kolei Czarni Ostrowite pewnie po golach Bartłomieja Wojtasia i Krzysztofa Wyszyńskiego 2:0 ograli lidera A-klasy, czyli Strażaka Licheń. Obie bramki padły po uderzeniach głową. W drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Andrzej Majewski. Była to pierwsza ligowa porażka lidera z Lichenia, a na dodatek goście zostali ukarani aż czterema czerwonymi kartkami.

O niedzielnym pojedynku z Tulisią Tuliszków najchętniej jak najszybciej zapomnieli by piłkarze rezerw SKP Słupca. Mimo, że prowadzili 2:0 po trafieniach Filipa Otchere, to w samej końcówce stracili gola, który dał remis gościom. -O losach pierwszej połowy zadecydowała pierwsza bramka , którą podarował nam przeciwnik. Drużyna przejęła inicjatywę i dość szybko strzeliliśmy kolejną . W drugiej połowie natomiast to Tuliszków „przycisnął nas do muru” i w ostatniej akcji meczu zdobył po naszym dużym błędzie bramkę wyrównującą. Zwyciężyć mogła każda z drużyn. Tuliszków nie wykorzystał 100% sytuacji i nie strzelił karnego. My natomiast nie wykorzystaliśmy jednej 200% okazji, która mogła dać nam zwycięstwo. Chciałbym pochwalić w mojej drużynie za jakość w grze Tomasza Jareckiego oraz Kamila Jóźwiaka, a także strzelca dwóch bramek Filipa Otchere- mówił po meczu trener Marcin Woźniak. Trzeci nasz zespół z A-klasy, czyli Orły Huta Łukomska przegrały ze Zjednoczonymi Rychwał 2:4. Dwa gole dla gospodarzy ustrzelił Krzysztof Czerniak.

Bezbramkowo w Konińskiej Klasie Okręgowej na wyjeździe w Dobrowie zremisował Hetman Orchowo. Punktów z Brudzewa nie przywieźli natomiast piłkarze strzałkowskiego Polanina, którzy na mecz wybrali się zaledwie z trzema zmiennikami. Kontuzja wyeliminowała z gry Pawła Jędrzejewskiego, a za kartki pauzować musiał Krystian Pietryga. Szansę na ustawienie sobie spotkania gracze Andrzeja Dziadkiewicza mieli w pierwszej połowie, kiedy stworzyli dwie realne szanse na zdobycie gola. Po rzucie rożnym i strzale Krystiana Augustyniaka piłka trafiła w poprzeczkę. W doskonałej okazji z najbliższej odległości na strzał nie zdecydował się także wbiegający w pole karne Szymon Sobieraj. Strzałkowski pomocnik szukał jeszcze podania do Sebastiana Jasiaka, jednak to rozwiązanie nie przyniosło gola. Druga część meczu całkowicie należała już do gospodarzy, którzy swoją przewagę udokumentowali dwoma trafieniami. Co ciekawe w samej końcówce trener gości zdecydował się na zaskakującą zmianę. W napadzie pojawił się Mariusz Jędrzejczak, który mógł nawet wpisać się na listę strzelców. Uderzenie strzałkowskiego bramkarza z około 20 metrów minimalnie minęło spojenie bramki Kasztelanii.

Konińska Klasa Okręgowa 24 kolejka
Wilki Wilczyn-Warta Krzymów 4:1
Polonia Golina-Płomień Nekla 3:1
GKS Sompolno-Warta Helenów-Kramsk 3:0 (w.o)
ZKS Zagórów-Orzeł Grzegorzew 4:2
Sparta Orzechowo-Błękitni Mąkolno 3:3
Kasztelania Brudzew-Polanin Strzałkowo 2:0
Warta Dobrów-Hetman Orchowo 0:0
Polonus Kazimierz Biskupi-Górnik Kłodawa 2:1

Konińska A-klasa 17 kolejka
SKP II Słupca -Tulisia Tuliszków 2:2
Czarni Ostrowite-Strażak Licheń Stary 2:0
Orły Huta Łukomska-Zjednoczeni Rychwał 2:4
Orlik Miłosław-GKS Lisewo 4:1
Sokół II Budzisław-Czarni Brzeźno 2:1
Warta Rumin-Warta Pyzdry 3:2


Brak komentarzy

Dodaj komentarz