Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Punkty szczepień przeciw COVID-19 w Powiecie Słupeckim

Na rządowej stronie opublikowana została lista punktów, gdzie będzie można zaszczepić się na koronawirusa.

W Powiecie Słupeckiem jak na razie jest ich 12, większość w SPZOZ. Niewykluczone, że ta liczba się zwiększy.

-Szczepimy się przeciwko COVID-19! Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień (m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, studenci medycyny).

Proces szczepień – zgodnie z programem – będzie realizowany etapami. Natomiast już teraz udostępniamy mapę z lokalizacjami punktów szczepień w całym kraju. Będzie ona na bieżąco aktualizowana. Sprawdź, gdzie jest Twój punkt szczepień!- czytamy na stronie Gov.pl

Dokładną listę znajdziecie TUTAJ.


Najnowsze komentarze
  • A w Strzalkowie co? Cały czas lekarze zabunkrowani i ani myślą się przyłożyć do szczepień ludzi.!!! To może porozyslaja ludności gminy strzałkowo strzykawki że szczepionkami a teleporadnicy będą instruować przez telefon. Ha ha ha. Mam tylko nadzieję że ten telemarketing teleporadnictwo nie jest płatne jak normalna praca lekarzy tylko np 1/20 pensji.

  • mam pytanie. mieszkam w Giewartowie gm. Ostrowite. mam 67 lat. gdzie mam sie zapisać na szczepienie? Czy moj lekarz rodzinny z PRZYCHODNI W GIEWARTOWIE JEST JAKOS W TO WŁACZONY?

Dodaj komentarz