Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pyrzyk po pierwszym wystąpieniu w Sejmie. Mówił na temat Pegasusa.

Na mównicy sejmowej zadebiutował dziś były burmistrz Słupcy, a teraz poseł, Michał Pyrzyk.

W swoim wystąpieniu mówił na temat komisji, jaka ma zostać powołana w związku ze stosowaniem systemu Pegasus.

 

16 odpowiedzi

 1. Panie Pośle Pyrzyk wstydu oszczędź Słupcy…przez 17 lat byłeś Burmistrzem przez kolejne trzy byłeś i Starostą byłeś przy Grzeszczaku i jakoś krzywdy Ci nie zrobiono… więc mam pytanie KTO na Ciebie wpłynął ,że wystartowałeś z takim wysta

  1. Kto wpłynął na posła Pyrzyka? Moim zdaniem odchodzący do lamusa rząd PiS, który w ramach chęci podporządkowania sobie wszystkiego i wszystkich i zapewnienia władzy do końca świata i jeden dzień dłużej, inwigilował opozycję niezgodnie z prawem, wbrew regułom demokratycznego państwa. Szukali nawet w sypialni polityka PO. Pytanie czego tam szukali? Wrażeń seksualnych dla Jarosława? Weź pod uwagę, że i do twojej sypialni mogli wtargnąć, nawet jeżeli byłbyś tylko zwykłym zjadaczem chleba. Czasy SB mamy za sobą, a pomimo to każdy z nas narażony był na inwigilację.

 2. Tak, to było potrzebne i merytorycznie dobre wystąpienie posła Pyrzyka. W końcu najwyższy czas już rozliczyć wszystkie łajdactwa PiSu. Szkoda tylko, że wśród Słupczan są tacy, dla których nielegalne podsłuchy, inwigilacja czy inne podłe czyny tej dziadoskiej partii to powód do dumy, a nazywanie rzeczy po imieniu i mówienie prawdy o PiSie to wstyd. Jakaś totalna aberracja tego osobnika.

  1. To nie o gadane chodzi. To kwestia intelektu. Michał Pyrzyk to nieprzeciętnie inteligentny człowiek z ogromną wiedzą.

    1. Nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz pojęcia. Normalnie poeta z ciebie, tylko głowa nie ta.

 3. Panie Anonim…. tu nie ma nic do tego intelekt oczywiście nie znam gościa i nie mam zamiaru podważać jego intelektu ale prawda jest taka ,że Poseł Pyrzyk tą całą wydumaną aferę przez niejakiego Berejzę to ma w czterech literach….wodzu kazali to i wystąpił….a co do inwiligacji to każdy z nas posługujący się telefonem komórkowym dobrowolnie a w większości świadomy tego,żze jest inwiligowany…. Powielasz zdania wypowiadane przez kacyków totalnych ale jak jesteś przekonany do tego to podaj przykłady Komu zrobiono krzywdę w wyniku tych podsłuchów? Więc pomyśl i nie pisz głupot i lepiej wyrzuć komórę bo za chwilę nowa władza Cię dopadnie……

  1. Krzywda ma wiele obliczy. Słyszałeś o moralnej? Wyobraź sobie, że w wyniku inwigilacji wychodzi na jaw, że ktoś zdradza swoją żonę i żona się o tym dowiaduje. Nie porównuj informacji zabieranych w zwykłym procesie użytkowania telefonu z nielegalnym dostępem do wiadomości w telefonie.

 4. Jeżeli ktoś nie widzi przestępstwa w nielegalnym stosowaniu podsłuchów czy inwigilacji przeciwników politycznych, to świadczy to tylko o jego niskich standardach. To kwestia podstawowych wartości i nie ma o czym dyskutować. Żałosnym jest, że są jeszcze tacy, którzy tego nie rozumieją. I pewnie nigdy nie zrozumieją. Na szczęście demokracja jednak zwyciężyła i miejmy nadzieję, że niezależne sądy podejmą ostateczną decyzję.

 5. Do Anonima…..intelekt godny podziwu!!! Przykład podany mąż, żona dopuszczają się zdrady i to ma być powodem trzepania piany przez 248 darmozjadów za moje,twoje i innych pieniądze?szli do wyborów z hasłami czego to nie dokonała w imię demokracji….podobno chcieli wyjaśniać rzekomą „aferę” pt Pegazus wmanewrowali Pyrzyka a już szukają wytłumaczenia,że nic z tego nie wyjdzie bo co PiS im przeszkodzi?i takimi glupawymi narracjami mamią ..mieli wiele zastrzeżeń do poprzedników a sami już na starcie buble prawne wrzucają…. trochę refleksji i pomyslunku….

   1. Masz rację Toja. Ten Bolo to najlepszy przykład takiego właśnie fanatyka. Co tam Pegasus, co tam podsłuchy, jakie tam przestępstwa. Jak PiS to robi, to dobrze, żadnych afer nie było. W PiSie wszystkie rozkazy od prezesa wychodzą, więc jak w innych formacjach, jakiś poseł wykazuje inicjatywę, to takiemu Bolo w głowie się to nie mieści. No jak to, ktoś musiał mu kazać wystąpić, tak samodzielnie przecież nie można …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *