Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Pytania do babci i dziadka”. Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w Zagórowie.

W niedzielę w sali kinowej MGOK Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka pod nazwą „Pytania do babci i dziadka” .

-Taką piosenkę zapowiadającą koncert zaśpiewała debiutująca Marta Górniak z Koła Wokalnego. Koncert miał formułę życzeń, które składały dzieci, a po nich prezentowały upominki – muzyczne taneczne, wokalne.

Był również upominek teatralny, bo w swoim nowym spektaklu zaprezentowała się Fantazjana. Było to przedstawienie „Między dobrem a złem”, za które grupa otrzymała nagrodę na 26 Konkursie Przedstawień Bożonarodzeniowych w Kazimierzu Biskupim 5 stycznia 2023r.

W koncercie wzięły udział trzy Grupy Taneczne – Kropeczki, Iskierki, Tęcza tańcząc układy taneczne i tańce w kręgu. Soliści Koła wokalnego zaśpiewali kilka piosenek uświetniając koncert swoim udziałem.

Wszyscy zaprezentowali się bardzo ładnie sprawiając radość licznie zgromadzonym dziadkom. Na koniec było oczywiście 100 lat. Nie zabrakło cukierków ufundowanych przez MGOK. Dziękujemy.

Takie koncerty to fajna forma pokazania się na scenie i prezentowania swoich talentów. Dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży za dzisiejszy występ, w wszystkim widzom za ciepłe przyjęcie i brawa. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy jeszcze miłego świętowania w gronie wnucząt.

Praktykantom dziękujemy za oprawę fotograficzną i filmową ! Do zobaczenia na kolejnych koncertach!-czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

 

FOTO: MGOK Zagórów


Brak komentarzy

Dodaj komentarz