Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Radni miasta Słupca zarobią więcej

Więcej zarobią radni Miasta Słupca, którzy podnieśli swoje diety.

Na podstawie nowej uchwały, która podjęta została na nadzwyczajnej sesji 31 grudnia  Przewodniczący Rady będzie zarabiał 2147 zł (do tej pory 1342 zł), a wiceprzewodniczący Rady i przewodniczący komisji 1593 zł ( wcześniej 1109 zł).

Z kolei pozostali radni dostaną po 1378 zł (do tej pory 859 zł). Za podjęciem uchwały głosowali Krystian Bartczak, Ewa Czaplinska, Lucyna Gawrych, Urszula Górczyńska, Józef Graczyk, Elzbieta Kapturska, Andrzej Machowiak, Tadeusz Markiewicz, Mirosław Miczuga, Katarzyna Rybicka i Andrzej Szymkowiak.

Od głosu wstrzymali się Piotr Marszałek i Marcin Pietrzykowski. Nieobecni na setki byli Barbara Biskupska-Sobolewska i Ryszard Pilarski.

 

FOTO: Archiwum


Najnowsze komentarze
  • Za pracę społeczną wynagrodzenie? Jakieś nowe standardy…..? Nic dziwnego, że potem wszyscy cicho siedzą i podnoszą rączki!

  • BRAK SŁóW za pierdzenie w stolek i nic nie robienie.Rozbój w bialy dzień .Niech te diety przeznacza na Tymka

  • Wstydu nie mają!

  • Będą wybory -należy pamiętać i „docenić” ,tych co „wstydu nie mają”

  • Brawo PO +PSL, sami ich wybraliście, a teraz narzekacie,u niech się liczy tylko kasa ,Ale nam też przygotowali podwyżki, więc powinnyśmy być zadowoleni,.Kiedy się OBUDZIMY?,już najwyższy CZAS, bo ta ekipa nas wykończony.

    • Landinibrawo Po, od 6 lat w kraju rządzi PiS i to jemu zawdzięczamy podwyżki. Podwyżki opłat czy podatków na rzecz miasta są pokłosiem polityki na szczeblu krajowym. Podwyżki dla samorządowców umożliwił PiS. Ustawa pozwala na podwyżkę wynagrodzenia, to korzystają. Ty byś nie skorzystał?

Dodaj komentarz