Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Radny chce debaty nad rozwojem terenów wokół Jeziora Słupeckiego

Z pomysłem zorganizowania konferencji, dotyczącej dalszego rozwoju terenów przy Jeziorze Słupeckim, wyszedł radny, Marcin Pietrzykowski.

– Jezioro Słupeckie to ważne miejsce na terenie miasta Słupcy. To tutaj, w niedalekiej przeszłosci rozwijała się turystyka i rekreacja. Mieszkańcy Słupcy i turyści z terenu całej Polski tłumnie odwiedzali plaże nad Jeziorem Słupeckim.

Po latach zastoju, ponownie za sprawą inwestycji miejskich Jezioro Słupeckie odzyskało zainteresowanie mieszkańców Słupcy, w szczególności poprzez wybudowanie Promenady nad Jeziorem im. F. Szulczyńskiego, połączonej z pięknie prezentującymi się pomostami.

 

 

Zwracam się o pochylenie nad propozycją zorganizowania spotkania (konferencji) z udziałem osób i podmiotów zainteresowanych dalszym rozwojem terenów wokół Jeziora Słupeckiego.

Tereny wokół Jeziora posiadają wielki potencjał, który warto wykorzystać, aby nasze Jezioro stało się wizytówką miasta i Wielkopolski – czytamy w interpelacji radnego.

 

Wiosna nad Jeziorem Słupeckim

 

8 odpowiedzi

  1. Po co debata, naprawdę teraz widać radni prześcigają się w pokazywaniu dziur i krzaków, które im przeszkadzają. Droga komunikacji z urzędem jest inna niż prywatne konta społecznościowe. Będziemy pytać radnych skąd brać na wszystko pieniądze.

  2. Radny jest po to, żeby rozwiązywać biezace sprawy i problemy swojego regionu.
    Jeżeli mieszkańcy proszą o pomoc/ interwencję w jakiejś sprawie to właśnie radny jest po to żeby pomóc. Czasem zwykle wycięcie krzaków czy załatanie dziury w chodniku może pomóc lub zapobiec niebezpieczeństwu.

  3. Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Po to jest Rada Miasta aby była głosem mieszkańców i wywierała wpływ na to co sie dzieje codziennie w naszym mieście. Jeśli jest problem, pomysł, potencjał to warto pochylić czoła a nie narzekać. Inna sprawa, że frekwencja do wyborów do Rady Miasta to zaledwie mała garść uprawnionych a do wyrażania swojego niezadowolenia to już cała masa nic nie wnoszących dla miasta „użytkowników-roszczeniowców”

  4. Spoldzielnia Mieszkaniowa do komunikacji ma utworzona grupę na jednym z portali społecznościowych.

  5. Bardzo dobry pomysł, nikomu nie zaszkodzi zorganizowanie konferencji, a może przynieść wiele korzyści.

  6. Dobry pomysł. Nowi radni, nowe pomysły, niech działają jak najlepiej, każdy pomysł się liczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *