W piątek, 28 listopada, w Paruszewie odbyły się radosne obchody Mikołajek. Dzieci z zaangażowaniem dekorowały pierniki oraz tworzyły własnoręczne kartki świąteczne. Na uczestników czekał również słodki poczęstunek, który umilał świąteczną atmosferę.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się malowanie buziek, tatuaże oraz warkoczyki, a wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu radnej Marty Graczyk.
Największą atrakcją była jednak wizyta Mikołaja, Pani Mikołajowej oraz Pani Zimy, którzy wręczyli dzieciom prezenty i wprowadzili wszystkich w magiczny nastrój zbliżających się świąt.
Na koniec uczestnicy mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance. Serdeczne podziękowania należą się Pani Sołtys Annie Bączak oraz wszystkim paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Paryżanki” za organizację wydarzenia.
TEKST/FOTO: Gmina Strzałkowo


















