Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Raz, dwa, trzy i na Twoim koncie ląduje szybka pożyczka

Wizyta w placówce, oczekiwanie w kolejce lub na infolinii i papierowe wnioski — to wszystko nie jest konieczne do skorzystania z pożyczki online. Sprawdź, jak w prosty i bezpieczny sposób można zwiększyć swoje finansowe możliwości, zaledwie w trzech krokach.

Trzy kroki do skorzystania z pożyczki online

 

Wniosek

Na pierwszy krok w postaci złożenia wniosku składa się kilka prostych działań. Najpierw należy wybrać kwotę oraz okres spłaty. W tym miejscu klient zostanie poinformowany o szczegółach pożyczki takich jak: planowana rata, prowizja, odsetki czy całkowita kwota spłaty oraz jej termin. W ten sposób jeszcze przed złożeniem wniosku widoczne są wszystkie najważniejsze informacje.

Po zapoznaniu się ze szczegółami pozostaje złożenie wniosku. To odbywa się w pełni za pośrednictwem formularza online na stronie internetowej. Należy w nim zawrzeć m.in. takie informacje jak: imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu czy numer rachunku bankowego. Po akceptacji wymaganych zgód zamówienie wejdzie w fazę realizacji.

 

Analiza

Ten krok jest niezwykle ważny nie tylko dla pożyczkodawcy, ale przede wszystkim dla klienta. Na tym etapie odbywa się nie tylko ocena zdolności kredytowej, ale także  analiza bezpieczeństwa. Sprawdzane są np. dane osobowe oraz to czy podany klient posługuje się wskazanym przez niego kontem bankowym. W tym celu może on zostać poproszony o tzw. przelew weryfikacyjny, czyli wpłacenie niewielkiej kwoty z podanego rachunku bankowego na konto pożyczkodawcy. Chroni to pożyczkobiorcę m.in. przed wyłudzeniem pożyczki online na jego dane osobowe.

 

Gotówka na koncie

Trzeci i ostatni etap nie wymaga już żadnego zaangażowania po stronie Klienta. Pozostaje wyłącznie oczekiwanie na przelew lub czek GIRO. Bez obaw czas oczekiwania nie będzie długi, jeśli wszystkie formalności zostaną spełnione, gotówka na Twoim koncie może pojawić się już po 15 minutach od złożenia wniosku.

 

Gotówka przez internet, na co zwrócić uwagę?

Prostota i szybkość w przypadku pożyczki online to bez wątpienia ogromne zalety, jednak nie zapominajmy o tym, co najważniejsze w tego typu transakcjach. Bezpieczeństwo, bo o nim mowa to aspekt, na który większość klientów zwraca szczególną uwagę. Ważne jest zarówno to, jak pożyczkodawca dba o dane osobowe klientów, jak i fakt, w jaki sposób przedstawia szczegółu pożyczki.

W Feniko wszystkie najważniejsze składowe umowy pożyczkowej widoczne są jeszcze zanim klient przejdzie do wypełnienia wniosku. W celu zapobieganiom wyłudzeniom pożyczki stosuje się mechanizm wpłat weryfikacyjnych, który udowadnia, że klient w rzeczywistości legitymuje się podanymi danymi osobowymi.

Szybko, bezpiecznie i w trzech krokach. Zobacz jakie to proste na https://feniko.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *