Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Recital Janka Słowińskiego

Jest młody, utalentowany i potrafi znakomicie porwać publiczność do wspólnej zabawy- mowa o Janku Słowińskim, którego recital odbył się wczoraj w Lądku.

Był to drugi recital zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Lądku. Bohaterką pierwszego, we wrześniu 2013 roku, była Paulina Ciubak, teraz przyszedł czas na Janka Słowińskiego. – Uważam, że mamy bardzo utalentowaną młodzież i powinniśmy ją wspierać i pomagać w rozwoju ich wspaniałych talentów – tłumaczyła Iwona Szubińska, dyrektor GOK.

Janek Słowiński to mieszkaniec Lądu. Ma 18 lat i obecnie uczy się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy, w klasie o profilu gastronomicznym. Gotowanie jest jego pasją, jednak bardzo ważne miejsce w jego życiu zajmuje również muzyka, którą zainteresował się już w dzieciństwie. Zainteresowanie to Janek przez lata rozwijał co znalazło odzwierciedlenie podczas różnego rodzaju przeglądów i festiwali, gdzie był wyróżniany i nagradzany.

Podczas recitalu młody artysta wystąpił zarówno solo jak i w towarzystwie swoich przyjaciół z zespołu. W repertuarze nie brakowało bardzo znanych przebojów polskich i zagranicznych, dlatego przybyli na koncert chętnie włączali się do wspólnego śpiewania. Duża w tym również zasługa samego Janka, który ze sceny znakomicie potrafi nawiązać kontakt z publicznością.

Jak zapewniła Iwona Szubińska nie był to ostatni recital w Gminnym Ośrodku Kultury w Lądku. Kolejny młody artysta wystąpi najprawdopodobniej we wrześniu, póki co nie wiadomo jednak kto nim będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *