Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Recital poetycko-muzyczny Laury Łącz w Zagórowie

Recital poetycko-muzyczny Laury Łącz „Między mną a Tobą” połączony ze spotkaniem autorskim został zorganizowany w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zagórowie.

-24 maja w sali kinowej MGOK odbył recital poetycko-muzyczny znanej aktorki, reżyserki i pisarki Lury Łącz znanej m.in. z kreacji aktorskiej w serialu „Klan”.

To wydarzenie było również połączone z zakończeniem Roku Akademickiego 2022/2023 Zagórowskiego i doskonale uświetniło ostatnie spotkanie słuchaczy ZUTW w mijającym roku.

Recital miał formę montażu poezji z muzyką, były więc wykonywane piosenki o tematyce dopasowanej do treści poetyckiej – piosenki z okresu XX-lecia międzywojennego oraz utwory własne artystki. Tytuł został zaczerpnięty z twórczości Bolesława Leśmiana, a w programie recytowane były wiersze tego poety, jak również innych, głównie Juliana Tuwima i K.I. Gałczyńskiego.

Nie zabrakło również nowinek i wspomnień z życia p. Laury Bardzo ciepłe spotkanie z niezwykle miłą i uzdolnioną aktorką na pewno na długo zapamiętają studenci ZUTW i wszyscy uczestnicy tego niezwykłego spotkania. Bardzo dziękujemy Laurze Łącz za spotkanie i recital oraz uświetnienie zakończenia ZUTW.

Dziękujemy za udział paniom z KGW „Jaglanki”w Skokumiu z Elżbietą Mróz na czele . Dziękujemy władzom samorządowym za wsparcie działalności ZUTW, zarządowi ZUTW z przewodniczącą Romualdą Matusiak na czele za pracę na rzecz naszego uniwersytetu, a wszystkim studentom, wykładowcom życzymy fajnych wakacji i do zobaczenia we wrześniu na spotkaniu organizacyjnym. Do zobaczenia!- czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

 

FOTO: MGOK Zagórów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *