Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Regaty o Srebrną Paterę Restauracji Jabłona

W Powidzu rozegrano kolejne żeglarskie smagania z  Cyklu Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2022 Grupa Partner.

Wyniki

 

Klasa Czarter

1. Olivia – Bartłomiej Świderski, Rita Świderska, Tomasz Feret – 3 pkt
2. Tryton – Michał Ziemski, Dagmara Ziemska – 6 pkt
3. Bajera – Krzysztof Wojewoda, Jan Szamotulski – 9 pkt
4. Lima – Michał Owczarek, Paweł Dryjański, Marcin Dryjański, Marcin Hoffmann – 11 pkt

 

Klasa Katamaran

1. Kat 221 – Dominika Wróblewska, Artur Kurnicki – 4 pkt
2. Kat Taipan – Jakub Drygas, Leon Drygas – 6 pkt
3. Lat CEC- Marcin Pinczyński – 7 pkt

 

Klasa T1

1. Kanaro – Robert Pona, Kamilla Pona – 3 pkt
2. Grom – Leszek Woliński, Bogdan Kaczmarek – 6 pkt
3. POL 7 – Wojciech Maćkowiak, Robert Śledzik, Paweł Koc – 6 pkt
4. Samsara – Dariusz Struś, Cezary Sawicz – 12 pkt
5. Conger – Mieczysław Korzeniowski, Antoni Szytniewski – 15 pkt
6. Rykoszet 4 – Wojciech Antczak, Hanna Antczak, Roman Pawlak – 18 pkt
7. Streep – Bartosz Cerkaski, Dominika Cerkaska, Olek Cerkaski, Julek Cerkaski

 

Klasa T2

1. Rafa 2 Szopeneria – Marcin Macioszek, Leszek Macioszek, Adam Macioszek – 3 pkt
2. POL 0113 – Oliwia Feret, Miron Bleja – 5 pkt
3. Harvest Moon – Bartosz Pszeniczka, Dorota Budziak – 9 pkt
4. Porto – Mirosław Maciejewski, Szymon Stefański – 12 pkt
5. Rauschling – Ryszard Derda, Wojtek Woźniak, Kuba Drewniacki 14 pkt

 

Klasa T3

1. Black & White – Mirosław Sztuba, Tomasz Malinowski, Dawid Garguliński – 3 pkt
2. Neja & Rychu – Emil Derda, Jędrzej Pietrowicz, Szymon Grzywiński, Sebastian Rulak, Jacek Kasprzyk, Jean – Francois Camiere – 6 pkt
3. Megalomaniac – Tomasz Sabok – Rzepka, Krzysztof Rzepka – 9 pkt
4. Focus 750 – Mariusz Wiśniewski, Dawid Lester – 10 pkt

 

Klasa Trias

1. Amigo – Radosław Maciejak, Michalina Maciejak – 3 pkt
2. Jeneva’s – Maciej Potok, Weronika Potok, Tomasz Chwała – 6 pkt
3. Luźne Wanty – Marcin Wróblewski, Łukasz Muciok – 9 pkt
4. Moana – Piotr Kuchciński, Dagny Styczyńska – Kuchcińska, Ksawery Styczyński – Kuchciński – 12 pkt
5. Windbrandt – Paweł Brona, Anna Sabok – Rzepka – 18 pkt

 

Klasa Open

1. POL 466 Paczka z Rusiborza – Michał Smuszkiewicz, Marcin Piątek, Wojtek Batorski
2. Flipper – Sławomir Blaszka, Piotr Maliński, Miłosz Maliński, Kinga Jermanowicz
3. Manul – Łukasz Putz , Ewelina Głowacka
4. POL 135 Ślesin – Kacper Gębicki, Julia Lewandowska, Szymon Wróbel
5. Niebieska 16 – Przemysław Miliński, Igor Kędra, Jacek Piwoński
6. Laser 214801 – Szymon Woźniak
7. Laser X – Franciszek Kasiorek

 

 

FOTO: Jezioro Powidzkie


Brak komentarzy

Dodaj komentarz