Bezbramkowo zakończyło się niedzielne spotkanie Słupczanki Słupca z Wisłą Płock.
Na początku spotkania za zakończony niedawno sezon nagrodzono zawodniczki klubowej Akademii.
Wydarzenie było jednocześnie okazją do świętowania 6. rocznicy założenia klubu. Zebrani mogli zakupić ciasto przygotowane przez same piłkarki oraz żurek który zapewniła Ochotnicza Straża Pożarna w Słupcy.
Dochód przeznaczony zostanie na działalność klubu. Za tydzień Słupczanka zagra na wyjeździe z Fuksem Pułtusk.
FOTO: Słupczanka Słupca





