Remis w debrach na zakończenie przygotowań

Remisem 2:2 zakończył się sparingowy mecz Czarnych Ostrowie i Polanina Strzałkowo.

Oba zespoły nie miały zbyt komfortowych warunków do gry. Oprócz niskiej temperatury utrudniał ją również silny wiatr.

Co ciekawe w danej połowie lepiej radził sobie ten zespół, który musiał atakować właśnie pod wiatr.

Już w pierwszej minucie spotkania prowadzenie Polaninowi dał Adrian Nadgrodkiewicz.

Po przerwie do wyrównania doprowadził Adrian Stawowy. Kilka minut później bramkarza z Ostrowitego pokonał Paweł Jędrzejewski, a wynik w końcówce ustalił Rafał Domagalski.

Dla obu zespołów był to ostatni sparing przed ligą. O zimowych przygotowaniach rozmawialiśmy z ich trenerami.

W następny weekend Polani podejmie u siebie Polonię Środę Wielkopolską, a Czarni na wyjeździe zmierzą się z Basztą Przedecz.