Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Remis w meczu u siebie

Remisem 1:1 zakończył się domowy mecz KKP Słupczanka z AZS PWSZ Konin.

-Bramka dla naszej drużyny padła w 40 minucie. Zdobyła ją Martyna Piasecka, która po strzale z około 18 metrów pokonała bramkarkę gości.

Piłka wylądowała tuż pod poprzeczką, tym samym dając, nam prowadzenie. Warto dodać, że Martyna zagrała jak na kapitana przystało. Motywowała zespół i zasłużyła na pierwszą bramkę w barwach Słupczanki.

Gra naszej drużyny wyglądała dobrze, jednak ekipa gości również nie zostawała z tyłu. Rywalizacja toczyła się po obu połowach boiska. Wyrównana walka przełożyła się również na wynik spotkania. W drugiej połowie zawodniczki z Konina po ładnej akcji z prawego skrzydła wyrównały stan meczu.

Dziękujemy Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportowemu za pomoc finansową przy organizacji sędziów i opieki medycznej. Dziękujemy przede wszystkim Wam, kibicom za tak wspaniałe dopingowanie i śledzenie naszych poczynań! Gramy do jednej bramki! Słupczanka Hej! – czytamy na stronie zespołu.

-Cieszy nas zdobyty punkt i strzelona bramka na własnym terenie. Cieszymy się z każdej dobrej akcji, z każdego punktu oraz z tego, że dziewczyny się ogrywają.

Próbujemy różne rozwiązania i staramy się, aby wyglądało to coraz lepiej. Na wszystko potrzeba czasu, więc każda małą rzecz doceniamy- komentuje mecz trenerka zespołu, Paulina Tylak.

FOTO: Justyna Nawrocka


Brak komentarzy

Dodaj komentarz