Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Remis z liderem

Remisem 2:2 zakończyło się starcie Słupczakni z UAM Poznań II.

-Ostatnie spotkanie bez wątpienia należało do jednych z najlepiej rozegranych meczy naszej drużyny.Już od pierwszych minut Słupczanka pokazała dobry styl gry, wymiana celnych podań, skuteczne utrzymywanie się przy piłce to tylko niektóre z dobrze wykonanych założeń na ten mecz.

Pierwszego gola dla Słupczanki w 14 minucie strzeliła Justyna Kolińska, która grała na pozycji napastnika. Skuteczna akcja zaczeła się od prawego skrzydła, gdzie piękne podanie wzdłuż lini wykonała Olga Tabaczka. Świetna komunikacja między podającą Olgą a wybiegającą Martyną dała nam w tym meczu prowadzenie.

Nasza kapitan doprowadziła akcję do końca boiska i wrzuciła piłkę bezpośrednio na stopę Justyny. Był to jej pierwszy, debiutancki gol, którego zapewniła sobie idealnym uderzeniem piłki z powietrza.

Bez wątpienia w pierwszej połowie dominowaliśmy nad trochę ospałą drużyną z Poznania. UAM stwarzał sobie dużo sytuacji, lecz nasza komunikacja i dobre ustawienie na boisku nie pozwalało liderowi praktycznie na żaden strzał.

Trzeba przyznać, że Poznanianki miały większe posiadanie piłki, ale to właśnie nasza drużyna lepiej wykorzystywała swoje sytuacje.

W ostatniej minucie pierwszej połowy Martyna Piasecka została faulowana w polu karnym przez bramkarkę gości, co skutkowało podyktowanym rzutem karnym, który wykorzystała Paulina Tylak zdobywając drugiego gola dla naszej drużyny.Pierwsza połom∑kończymy z wynikiem 2:0.

Na początku drugiej połowy, nasze przeciwniczki zaczęły grać ostrym pressingiem, co skutkowało wieloma niebezpiecznymi akcjami pod nasza bramką. W drugiej części spotkania pokazałyśmy się z nieco gorszej strony, najprawdopodobniej wynikało to z braku doświadczenia w wygrywaniu i utrzymywaniu wyniku.

Rywalki szybko doprowadziły do remisu, jednakże pod koniec spotkania to znowu my dyktowałyśmy warunki. Miałyśmy okazję na zdobycie 3 bramki po dośrodkowaniu Olgi. Niestety tym razem się nie udało.
Podsumowując.Remis jest bardzo sprawiedliwym wynikiem. My pokazałyśmy więcej charakteru i walki a nasze rywalki lepiej grały piłką.Spotkanie kończymy wynikiem 2:2

Wykorzystałyśmy nasz potencjał i wolę walki. Życzymy sobie i naszym kibicom więcej takich spotkać. Razem tworzymy coś niesamowitego!- czytamy na fejsbuku Słupczanki.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz