Remisem kończą udaną jesień

Remisem na wyjeździe z Vitcovią Witkowo rundę jesienną zakończyli seniorzy ZKS Orłów Zagórów. Podopieczni Roberta Sarnowskiego zremisowali 1:1.

-W ostatnim meczu w tym roku udaliśmy się do Witkowa. Od pierwszej minuty ruszyliśmy do ataków, jednak brakowało nam wykończenia. To co nie udało się nam, udało się gospodarzom, którzy po jednym z kontrataków umieścili piłkę naszej w bramce.

Do przerwy 1:0. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę, niestety nasi zawodnicy marnowali kolejne bardzo dobre sytuacje. Śnieg i silny wiatr nie pomagał w konstruowaniu akcji, jednak w 85 minucie wprowadzony wcześniej na boisko Brajan Horiffer przyjął piłkę zagraną przez Michała Wosia i strzałem przy słupku dał nam remis w tym spotkaniu.

Nic więcej się już nie zmieniło w tym meczu i wracamy z Witkowa z jednym punktem- czytamy na stronie ZKS Orłów Zagórów. Rundę jesienną z dorobkiem 25 punktów nasz zespół zakończył na 6 miejscu w Konińskiej Klasie Okręgowej.