Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Remont chodnika przy Koszuckiej w przyszłym roku?

Znamy już odpowiedź na interpelację radnego Mirosława Miczugi dotyczącą remontu chodnika na ulicy Koszuckiej w Słupcy.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ. -W odpowiedzi na interpelację zgłoszoną w dniu 16 listopada 2021 r. w sprawie „Remontu chodnika przy ulicy Koszuckiej” uprzejmie informuję, że stan techniczny przy ulicy Koszuckiej wymaga przebudowy przede wszystkim z uwagi na rozrastające się korzenie rosnących tam drzew.

Pańskie uwagi zawarte w interpelacji są zbieżne z naszymi planami dotyczącymi remontów wspomnianego odcinka chodnika. Warto nadmienić, że w obecnym roku przeprowadziliśmy wymianę obrzeży w alejkach parkowych przyległych do chodnika i w dalszej kolejności planowano modernizacje ciągu pieszego.

Wykonanie tego zadania chcielibyśmy uwzględnić w najbliższym roku, uzależnione to jednak będzie od możliwości finansowych miasta i ewentualnych wydatków, które zostaną poniesione na utrzymanie ulic i chodników w okresie zimowym- czytamy w odpowiedzi na interpelację burmistrza, Michała Pyrzyka.

 

„Nawierzchnia tego chodnika wymaga gruntownego remontu i przebudowy”


Najnowszy komentarz
  • Pan radny M.Miczuga prawdopodobnie nie przemieszcza się chodząc po mieście Słupca do wiadomości Pana Radnego W mieście Słupca jest bardzo dużo kilometrów gorszych stanem chodników niż ten przedstawiony na zdjęciu i więcej uczęszczanych przez mieszkańców. Może Pan Radny złoży interpelację na naprawę gwarancyjną ul. Kopernika bo jest cała popękana.

Dodaj komentarz