Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rezerwy  zatrzymane w Licheniu

W wyjazdowym meczu ze Strażakiem Licheń punkt na swoim koncie zapisały rezerwy SKP Słupca, które do tej pory w lidze notowały same zwycięstwa. Zremisował także ZKS Zagórów, wygrał Polanin, a do spotkania nie przystąpił Hetman Orchowo.

Mecz w Licheniu był pojedynkiem na samym szczycie tabeli Konińskiej A-klasy. Do tej pory ekipa SKP II Słupca we wszystkich ligowych spotkaniach, czyli aż siedem razy schodziła z boiska w roli zwycięzców. Tym razem musiała zadowolić się remisem. Gola zdobył niezawodny Łukasz Jaszczak. Porażki w Brzeźnie doznali z kolei gracze z Huty Łukomskiej. Honor gości uratował Kacper Urbaniak. Wynik mógł być nieco inny, jednak w pierwszej połowie gospodarzy ratował zarówno słupek jak i poprzeczka. O początku drugiej Orły najchętniej będą chcieli zapomnieć. W dziesięć minut dali sobie strzelić trzy gole i musieli pogodzić się z porażką. Starty udało odrobić się Czarnym Ostrowite, którzy przegrywali do przerwy, jednak strzelając trzy gole w drugiej części meczu odnieśli zwycięstwo.

Trzy punkty na swoim koncie zapisali także piłkarze Polanina Strzałkowo pokonując na wyjeździe beniaminka z Orzechowa aż 0:4 po golach Sebastiana Jasiaka, Pawła Jędrzejewskiego, Krystiana Augustyniaka i Krystiana Pietrygi. Zremisował ZKS Zagórów, który u siebie podejmował Błękitnych Mąkolno. Gole dla gospodarzy zdobywali Łukasz Kruczkowski i Wiktor Graczyk. W czasie meczu miejscowi nie wykorzystali także rzutu karnego, a gości po jednym ze strzałów ratowała poprzeczka. Za dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska w końcówce wyleciał także Patryk Dowbusz. Do Brudzewa nie wybrali się z kolei piłkarze Hetmana Orchowo. Tym samym sędziowie walkowerem przyznali trzy punkty Kasztelanii.

Konińska Klasa Okręgowa
Sparta Orzechowo – Polanin Strzałkowo 0:4
Kasztelania Brudzew – Hetman Orchowo 3:0 (w.o)
ZKS Zagórów – Błękitni Mąkolno 2:2

Konińska A-klasa
Strażak Licheń Stary-SKP II Słupca 1:1
Czarni Brzeźno-Orły Huta Łukomska 5:1
GKS Lisewo-Czarni Ostrowite 2:3


Brak komentarzy

Dodaj komentarz