Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Robert Górny zastępcą burmistrza Słupcy

Znamy już nazwisko zastępcy burmistrza, Jacka Szczapa.

– Z wielka przyjemnością informuję, że Panu Robertowi Górnemu w dniu dzisiejszym wręczyłem powołanie na stanowisku zastępcy burmistrza Miasta Słupcy. Pracę rozpocznie od 10 czerwca. Powodzenia!

Robert Górny ma 56 lat, jest słupczaninem od urodzenia. Całe swoje prywatne i zawodowe życie związany był i jest ze Słupcą. Od 1991 roku rozpoczął pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy. Przez niespełna 30 lat pracy poznał tajniki pracy policjanta zdobywając przy tym kolejne awanse zawodowe.

Robert Górny był policjantem dzielnicowym, policjantem kryminalnym, pracował w zespole ds. przestępczości gospodarczej i korupcyjnej, aż ostatecznie od 2010 roku został naczelnikiem jednego z wydziałów Komendy Powiatowej Policji w Słupcy – Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Wykształcenie wyższe z tytułem magistra zdobył w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Karola Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie. Ma ukończone studia na Wydziale Pedagogiki Resocjalizacyjnej. W 2012 zdał egzamin oficerski w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Współpracując z instytucjami publicznymi zwłaszcza jednostkami samorządu terytorialnego instytucjami kulturalno – oświatowymi i organizacjami społecznymi dał się poznać jako bardzo dobry organizator, pomysłodawca i architekt realizacji najtrudniejszych zadań. Robert Górny działał też w stowarzyszeniach czy organizacjach związkowych, między innymi jako skarbnik Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz w Stowarzyszeniu „ Ratujmy Życie ” w Słupcy.

Działalność, doświadczenie i wiedza Roberta Górnego, zarówno ta zawodowa jak i społeczna, troska o drugiego człowieka dają gwarancję solidnej, odpowiedzialnej i rzetelnej pracy na stanowisku zastępcy burmistrza Miasta Słupcy – informuje burmistrz, Jacek Szczap.

 

FOTO: Urząd Miasta w Słupcy

9 odpowiedzi

  1. Taki wstyd dla miasta. Jak pan, panie Szczap się nie wstydzi . To nie było już kogo się spytać co to za człowiek ?

  2. Oj tak banda kolesiów powraca. Dla mnie też to jest porażka. Oj głupiutki ten nagród jest jeszczę oj głupiutki.

  3. Jacek naprawdę nie mogłeś podpytać w poprzedniej firmie co ten koleś sobą prezentuje. Utopi Cię razem z Posłem. Już źle wyglądasz a znając Ciebie wykończą Cię na amen. Nawet mi Ciebie już szkoda nie jest

  4. Jacek znam Cię już ponad 10 lat, pracowałam z Tobą w ARMiRze. Była to moja jedna z pierwszych prac, byłeś zawsze dobrym i pomocnym człowiekiem, traktowałeś mnie i inne pracownice nie jak szef, lecz jak Kolega. Wiele razy, jak dobrze pamiętasz, siadałeś przy komputerze i pisałeś z nami wnioski. Mówiłeś, że to Twoja misja, że jesteśmy zespołem. Spotkaliśmy się w tym roku tuż po wyborach. Nie poznałam Cię. Jak zmieniła Cię Polityka, jak zmienił Cię Michał? To jest niemożliwe, że tak zmieniłeś swoje oblicze. Cofam swoje słowa wcześniej wypowiedziane na Twój temat. A jeszcze po wczorajszym Twym ogłoszeniu tego pana, jako zastępcę straciłam do Ciebie szacunek, raczej jego resztki, które miałam.

  5. Panie Szczap..jakie jeszcze rewelacje zafunduje pan mieszkańcom.?.rozumiem, że pana zastępca to w ramach oszczędności finansów UM, rozumiem, że to zostało ustalone odgórnie z posłem Pyrzykiem i panią, która miesza równo. Pana kadencja to zmarnowany czas dla Słupcy. Pana działanie to wstyd dla mieszkańców. Jest pan burmistrzem niesamodzielnym i tak pozostanie przez kilka lat.

  6. Grzeszxzak dyrygował Pyrzykowi, Pyrzyk Szczapowi. A Szczap komu??? Nikomu, bo Pyrzyk rządzi dalej. Kto lub co nas jeszcze zaskoczyć……..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *