Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Robi się ciekawie

Każda kolejka Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej przynosi nieoczekiwane wyniki. Nie inaczej było tym razem. 

Na początek Stolarze ograli Victorię 5:2, a hat-tricka zdobył Patryk Grodzki. W drugim meczu Getin Bank pokonał lidera, czyli Mielżyn 3:1. Największą niespodzianką było jednak zwycięstwie przedostatniego w tabeli Fabnetu z Ergo Hestią. Takie wyniki wykorzystał Dram Team, który ograł Fajnych Chłopaków 4:1 i wskoczył na fotel lidera.

 

 

W drugiej lidze OSP Cienin pokonał Wartę Ciążeń 2:1. Mimo to nie nie dopisze trzech punktów do swojej tabeli. W meczu wystąpił bowiem Dawid Łukasiewicz, który powinien pauzować za trzy żółte kartki. Tym samym został przyznany walkower na korzyść zespołu z Ciążenia. Zaraz potem Familiada pewnie ograła 4 Fun 5:0, a Gałęzewice Budowlańców 5:1. W ostatnim spotkaniu Korona Ciosna dzięki bramce Nikodema Idzikowskiego okazała się lepsza od Sparty.

 

 

Film z bramkami z niedzielnej kolejki znajdziecie na TwojaSłupca.tv

 

 

Z kolei już jutro na fejsbukowym profili Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej wystartuje głosowanie na gola kolejki. Zachęcamy do zabawy. Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie  w naszej specjalnej zakładce SLHPN.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz