Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Robi się ciekawie

Każda kolejka Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej przynosi nieoczekiwane wyniki. Nie inaczej było tym razem. 

Na początek Stolarze ograli Victorię 5:2, a hat-tricka zdobył Patryk Grodzki. W drugim meczu Getin Bank pokonał lidera, czyli Mielżyn 3:1. Największą niespodzianką było jednak zwycięstwie przedostatniego w tabeli Fabnetu z Ergo Hestią. Takie wyniki wykorzystał Dram Team, który ograł Fajnych Chłopaków 4:1 i wskoczył na fotel lidera.

 

 

W drugiej lidze OSP Cienin pokonał Wartę Ciążeń 2:1. Mimo to nie nie dopisze trzech punktów do swojej tabeli. W meczu wystąpił bowiem Dawid Łukasiewicz, który powinien pauzować za trzy żółte kartki. Tym samym został przyznany walkower na korzyść zespołu z Ciążenia. Zaraz potem Familiada pewnie ograła 4 Fun 5:0, a Gałęzewice Budowlańców 5:1. W ostatnim spotkaniu Korona Ciosna dzięki bramce Nikodema Idzikowskiego okazała się lepsza od Sparty.

 

 

Film z bramkami z niedzielnej kolejki znajdziecie na TwojaSłupca.tv

 

 

Z kolei już jutro na fejsbukowym profili Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej wystartuje głosowanie na gola kolejki. Zachęcamy do zabawy. Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie  w naszej specjalnej zakładce SLHPN.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *