Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rodzinnie w Młodojewie

Przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Młodojewie odbył po raz XIV zorganizowany został festyn rodzinny. 

Tradycyjnie, na imprezę tłumnie stawili się uczniowie całej szkoły wraz z rodzinami. Nie zabrakło także gości z innych miejscowości, dla których uroczystość ta to świetny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia w wyśmienitym towarzystwie. Aura dopisała, dlatego impreza odbyła się na przepięknych terenach zielonych za szkołą. Jak zwykle, rodzice i dzieci mogli sprawdzić się w licznych konkurencjach sportowych. Osoby, które wykazały się największą sprawnością zostały nagrodzone gadżetami sportowymi. Po wysiłku fizycznym można było zregenerować swoje siły posilając się hot dogiem lub zapiekanką. Amatorzy słodkości zachwalali także ciasto, pączki i babeczki upieczone przez rodziców.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również dodatkowe atrakcje w postaci malowania twarzy, dmuchanego zamku oraz loterii fantowej. Każdy, kto wziął w niej udział miał szansę wygrać nagrodę główną w postaci superszybkiego roweru, lub też nagród pocieszenia, tj. ekskluzywnego zestawu obiadowego i ręcznie wykonanego świecznika. Bawiąc się uczestnicy nie zapomnieli o potrzebujących pomocy, stąd też w trakcie zabawy prowadzona była zbiórka pieniędzy na chorego Olka Adamskiego.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Młodojewie im. Jana Pawła II pragnie bardzo serdecznie podziękować dzieciom, rodzicom oraz hojnym sponsorom za pomoc w organizacji festynu. Dochód z tegorocznego festynu zostanie przeznaczony na remont sali gimnastycznej. Do zobaczenia za rok!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz