Agnieszka i Tomasz Pradelscy z Siernicza Małego z Gminy Ostrowite laureatami teamu regionalnego XXII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
Jego organizatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia społecznego. Gospodarstwo zostało sklasyfikowane na trzecim miejscu.
– Wręczenie nagród odbyło się dziś podczas Targów Rolniczych w Kościelcu. Gratuluję! Targi to również wspaniała okazja do spotkań i rozmów samorządowych. Dziękuję – poinformował wój, Mateusz Wojciechowski.
FOTO: Gmina Ostrowite





