Rolnicy z Gminy Ostrowite wyróżnieni w Kościelcu

Agnieszka i Tomasz Pradelscy z Siernicza Małego z Gminy Ostrowite laureatami teamu regionalnego XXII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Jego organizatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia społecznego. Gospodarstwo zostało sklasyfikowane na trzecim miejscu.

– Wręczenie nagród odbyło się dziś podczas Targów Rolniczych w Kościelcu. Gratuluję! Targi to również wspaniała okazja do spotkań i rozmów samorządowych. Dziękuję – poinformował wój, Mateusz Wojciechowski.

 

FOTO: Gmina Ostrowite

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *