Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Rowerami nad morze

Kolarze z SGR Racing Team mają za sobą kolejny solidny trening. Tym razem na dwóch kółkach i to w jeden dzień pokonali trasę do Sopotu.

W ubiegłym tygodniu o godzinie 5:00 rano Krzysztof Słowiński, Grzegorz Szymaszek, Wojtek Kubacki i Tomasz Szygenda wyruszyli w drogę. W połowie drogi dołączył do nich „wóz techniczny” z Gabrielem Kubackim na pokładzie. Od tej pory towarzyszył im na trasie organizując postoje, a w drodze powrotnej zapewnił transport. Mimo dość silnego wiatru nie zabrakło determinacji by pokonać zamierzony dystans. O godzinie 19:30 stanęli na Sopockim molo a ich liczniki wskazały 307 km. Po zregenerowaniu sił wyruszyli w drogę powrotną. Kolarze już teraz myślą o kolejnych wyzwaniach.


Najnowsze komentarze
  • Powiedzmy,że to jakiś wyczyn 300 km w jeden dzień ale raz,że w czwórkę dwa przy udziale wsparcia samochodu…Panowie szacun!!!! w tym miejscu jednak wypada napisać,że mamy w naszym mieście dwóch śmiałków którzy objechali Polskę wzdłuż granic na rowerach i to bez żadnego wsparcia i w warunkach jakie przypadały…w tym roku zakończyli pętlę trasą Żywiec – Świnoujście… i to też uważam za wyczyn i chwała Panom za konsekwencję objechania Polski…niech się społeczeństwo słupeckie dowie o zwykłych pasjonatach roweru…

      • Są to Panowie Dziublewski i Welsandt ze Słupcy oczywiście.

  • Z ciekawości zapytam… dotarliście do tych Panów? Jeśli nie to podpowiem; jeden to emerytowany strażak a drugi to zawodnik SPS drużyny siatkówki…pozdrawiam redakcję.

  • na czyja odpowiedz czeka Szanowna Redakcja? …Tych Panów czy moją?

      • To już wszystko wiadomo…pozdrawiam!

Dodaj komentarz