Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Rowerem po powiecie słupeckim…

Dobra wiadomość dla tych, którzy lubią aktywnie wypoczywać. W sobotę 17 maja będzie okazja do tego, by w powiecie słupeckim pokonać rowerem 25-kilometrową, malowniczą trasę.

Trwają zapisy do rajdu pod hasłem „Rowerem po powiecie słupeckim”. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem jeśli jesteście zainteresowani, pobierzcie specjalny formularz ze strony internetowej powiat-slupca.pl i przynieście go do Wydziału Strategii Rozwoju i Promocji słupeckiego starostwa. Uczestnicy wystartują ze Słupcy, pojadą przez Gółkowo i Dziedzice do Lądu, po czym wrócą z wyprawy z powrotem do Słupcy. Atrakcji z pewnością nie zabraknie – mówi Joanna Słowińska, kierownik wydziału.

 

 

Do wygrania m.in. rowery, torby rowerowe, czy plecaki. Ale to nie jedyne atrakcje. Na zainteresowanych będzie też czekał pokaz historyczny grupy Warcianie.

 

 

Bezpłatne zapisy do rajdu potrwają do końca kwietnia. Impreza odbędzie się w sobotę 17 maja, początek o 10:00.

Jedna odpowiedź

  1. Wypelnijcie formularz ze strony internetowej i przyniesie go do wydziału… Czyli w jedną stronę informatyzacja działa a w drugą juz nie??? Chyba ze powiat nie ma maila, to rozumiem :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *